Ori geliştiricisinin yeni aksiyon RPG’si No Rest for the Wicked ertelendi

Take-Two Interactive’in yayıncılık kolu Private Division ve Ori geliştiricisi Moon Studios’un yeni aksiyon RPG’si No Rest for the Wicked ertelendi.

Oyunun 2024’ün ilk çeyreğinde Steam erken erişimiyle çıkması planlanıyordu, ancak gecikmenin ardından artık takvim yılının ikinci çeyreği hedefleniyor. Henüz net bir tarih verilmedi.

Take-Two’nun gelir raporu, No Rest for the Wicked’ın çıkış tarihini 2025 mali yılı 1. çeyrek olarak listeliyor. Yani 2024’ün Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında piyasaya sürülecek.

IGN‘e konuşan Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, “Bir çeyrek ertelendi ve her zaman olduğu gibi, bir şeyi biraz daha iyileştirmek istediğimizi hissedersek onu hareket ettireceğiz. Böylece olabileceğinin en iyisi ve tüketiciler için daha da şaşırtıcı bir deneyim olabilir.” dedi.

No Rest for the Wicked

No Rest for the Wicked destansı bir macera vadediyor

No Rest for the Wicked, 841 yılında Kral Harol’un ölümüyle birlikte veba hastalığı ve taht kavgasından doğan siyasi mücadelenin ortalığı karıştırdığı bir ülkede geçiyor.

Maceraya olağanüstü güçlerle donatılmış ve vebayı yenmeye adanmış kutsal savaşçıların üyesi olan bir Cerim olarak atılacağız. Ülkeyi kötülüklerden temizlemeye ve krallığın kaderini şekillendirmeye çalışırken, kaos bizi bulacak.

No Rest for the Wicked, Moon Studios, Ori

Aksiyon RPG oyunu, silah kullanımı hassasiyete dayalı acımasız savaşlar, destansı bir insanlık hikaye, el yapımı bir dünya ve kooperatif çok oyunculu oyun gibi özellikler vadediyor.

No Rest for the Wicked, ilk olarak The Game Awards 2023’te duyurulmuştu. Moon Studios, 1 Mart’ta oynanışı ve öne çıkan özellikleri daha detaylı olarak tanıtılacak.

Erken erişim sürümü yalnızca PC’de yayınlanacak ancak tam sürüm PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına da getirilmesi planlanıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.