Mortal Kombat 1 DLC karakteri Homelander tanıtıldı

Mortal Kombat 1 için yayınlanan yeni bir oynanış fragmanında, oyunun bir sonraki DLC karakteri Homelander tanıtıldı.

Amazon Prime Video dizisi The Boys’un kötü adamı, gelecekte oyunun dövüşçü kadrosuna eklenecek ancak NetherRealm, henüz bir çıkış tarihi belirtmedi.

İlk bakış niteliğindeki oynanış fragmanı, karakterin kişisel takıntısı olarak anne sütü içmesinin yanı sıra gözlerinden lazer ışını çıkardığı ve rakibini gökyüzündeki bir uçağın yoluna fırlattığı Fatality hareketlerini gösteriyor.

Homelander, Mortal Kombat 1’in Kombat Pack 1 geçişinin bir parçası olarak oyuna eklenecek altı DLC karakterinden beşincisi olacak.

Kombat Pack 1, Homelander ile tamamlanıyor

Homelander bugüne kadar yayınlanan diğer DLC karakterleri gibi önce Kombat Pack’in bir parçası olarak sunulacak. Bir hafta sonra bağımsız satın alınabilecek.

Mortal Kombat 1 ilk olarak Omni-Man ve Quan Chi’yi geçtiğimiz yılın sonlarında oyuncularla buluşturdu. Ardından Suicide Squad karakteri Peacemaker (John Cena) Mart ayında eklendi.

Serinin ninja karakteri Ermac oyuna geçen ay eklendi. Homelander, bahar aylarında gelecek. Yaz aylarında Mortal Kombat X karakteri Takeda Takahashi ile Kombat Pack 1 tamamlanacak.

Mortal Kombat 1, Kombat Pack, DLC

Kombat Pack, 6 yeni oynanabilir DLC karakteri ve 5 yeni Kameo Dövüşçüsü veriyor. Ayrıca Jean-Claude Van Damme’ın görünüş ve sesini içeren Johnny Cage görünümünü içeriyor.

Paket aynı zamanda tüm oynanabilir DLC karakterlerine 1 haftalık erken erişim sağlıyor. Homelander’ın erken erişim ve çıkış tarihi duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız.

Bu arada, Street Fighter 6, dördüncü DLC karakteri Akuma ile 1. Yıl Nihai Bileti’ni tamamlayacak. Dövüşçü, 22 Mayıs’ta erişime açılacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.