Mortal Kombat 1: Peacemaker DLC’si ve çapraz oyun desteği yakında geliyor

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 DLC karakteri Peacemaker ve oyuncuların sıkça talep ettiği çapraz oyun özelliğinin çıkış tarihini duyurdu.

Profesyonel Amerikan güreşçisi John Cena tarafından canlandırılan Peacemaker, 28 Şubat Çarşamba günü Kombat Pack sahiplerine ve 6 Mart’ta da diğer tüm oyunculara sunulacak.

Çapraz oyun özelliği de önümüzdeki hafta Peacemaker güncellemesiyle birlikte gelecek. Karakterin oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peacemaker ve Janet Cage sahnede!

Fragman, karakterin film ve dizi versiyonundaki gibi John Cena’nın sesine ve benzerliğine sahip olacağını ortaya koyuyor. Karakterin X-ray, fatality ve diyalog özellikleri detaylıca gösteriliyor.

Ayrıca oyuna Kameo karakteri olarak eklenecek olan Johnny Cage’in kadın versiyonu Janet Cage de karşımıza çıkıyor. Janet, oyunun hikaye modunun sonuna doğru alternatif boyut dövüşçülerinden biri olarak görünüyordu.

Başrolümüze geri dönecek olursak; yayıncı WB Games, yeni Kombat Pack karakteri Peacemaker’ı şöyle tanımlıyor:

“Peacemaker, Liu Kang’ın Yeni Barış Çağı’na meydan okumaya hazır ve karakterin uzman silahşörlük becerilerini, kendine özgü kask yeteneklerini ve sadık kel kartal yardımcısı Eagly’yi bir araya getiren, hepsi efsanevi dans hareketleri ve atılgan mizahıyla tamamlanan müthiş bir hareket setiyle donatıldı.”

Mortal Kombat 1, Janet Cage, Peacemaker

NetherRealm’in Mortal Kombat 1 oyuncularına daha önce vadettiği çapraz oyun desteği de 28 Şubat’ta eklenecek. Böylece PS5, Xbox Series X/S ve PC oyuncuları, 1v1 Kombat Ligi maçlarında, Kasual maçlarında ve Özel maçlarda birbirleriyle oynayabilecek.

Mortal Kombat 1, Peacemaker ile üçüncü DLC karakterini (Omni-Man ve Quan Chi’nin ardından) alıyor. Bundan sonrasında Homelander, Ermac ve Takeda Takahashi var.

Ermac ve Homelander önümüzdeki İlkbahar aylarında gelecek. Takeda Takahashi ise yaz aylarında oyuncularla buluşacak. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.