PS Plus Extra ve Deluxe üyelerini bu ay iki Ubisoft oyunu bekliyor

Sony, PS Plus Extra ve Premium/Deluxe kataloğuna Mayıs 2024’te eklenecek oyunları daha açıklamadan iki tanesi ortaya çıktı.

The Settlers: New Allies ve Watch Dogs, Ubisoft+ Classics kataloğuna katılacak. Extra ve Deluxe üyeler, iki Ubisoft oyununa hiçbir ek ücret ödemeden oyunlara erişebilecek.

Öte yandan Animal Well, 9 Mayıs’ta PS5, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek. Metroidvania tarzı bağımsız oyun, çıktığı gün Extra ve Deluxe kataloğuna dahil olacak.

Bahsi geçen Ubisoft oyunları beklenenden erkenden duyuruldu. Sony, PS Plus kataloğuna Mayıs ayında eklenecek oyunların tam listesini muhtemelen 15 Mayıs’ta açıklayacak.

Ayrıca yayıncının sevilen oyunları Anno 1800 ve Far Cry 4 de 18 Haziran’da Ubisoft+ Classics oyunları arasına girecek. Ubisoft’un duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

PlayStation Plus, PS Plus

Sony, PS Plus Mayıs ayı oyunlarını canlı yayın etkinliğinde duyurabilir

Sony’nin bu ay bir PlayStation Showcase veya State of Play canlı yayını planladığına dair söylentiler var. Belki de konsol devi katalog oyunlarını orada açıklamayı tercih edebilir.

Etkinliğe dair detaylar henüz belli değil ancak muhtemelen sadece oyun duyurularına odaklanacak. Son dönemde PS5 Pro söylentileri sıklaşsa da böylesine büyük bir duyuru yaza saklanabilir.

PS Plus oyunları genellikle Dealabs yazarı billbil-kun tarafından önceden sızdırılırdı. Ancak görünen o ki Sony, sızıntıların kaynağını buldu çünkü kullanıcı son zamanlarda oldukça sessizdi.

Mayıs ayının Essential oyunları EA Sports FC 24 Standard Edition, Ghostrunner 2, Tunic ve Destiny 2: Lightfall DLC’si olarak duyurulmuştu. Bunları kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Son olarak, Extra ve Deluxe kataloğundan bu ay Horizon Zero Dawn, Abzu, Observation ve yedi Final Fantasy oyunu dahil olmak üzere toplam 26 oyun kaldırılacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.