Moss: Book II, PSVR için fragman eşliğinde duyuruldu

Dün geceki PlayStation State of Play canlı yayını heyecan verici bir duyuruyla başladı. Moss: Book II, Polyarc tarafından PSVR için geliştiriyor. Tüm zamanların en iyi VR deneyimlerinden biri olan Moss’un devam oyunu, sevimli fare Quill’in ilk oyundaki macerasını sürdürecek.

Polyarc, oyun hakkında çok fazla detay vermedi. Ancak paylaşılan fragman, Quill’in yolculuğuna devam edeceği bazı yeni ortamlara, etkileşimlere ve savaşacağı yaratıklara hızlı bir bakış sunuyor. Moss: Book II, ilk oyunun formülünü izleyecek ve oyuncunun dünyanın içinde kritik bir karakter olmasına izin verecek. Ayrıca oyuncuların Quill ile ilk oyunda kurduğu bağı devam ettirecek. Yeni oyun, Quill’in amcası Argus’u kurtardıktan hemen sonrasını konu alacak.

Moss: Book II duyuru fragmanı

Moss: Book II, Arcane güçlerine liderlik eden kanatlı bir tiranın, odağını Quill’e çevirdiği ve amcasının esir tutulduğu şatoda onun peşine düştüğü aksiyon dolu bir hikaye sunacak. Quill’in yolculuğu, tehlikeli bölgeler, zorlu bulmacalar ve düşmanlarla dolu olacak. Yeni müttefikler, eski arkadaşlar ve kalenin doğası, dünyayı büyük bir yıkımdan kurtarmaya çalıştığı macerasında ona yardımcı olacak.

Polyarc, oyuncuların bir kez daha sanal gerçekliğin benzersiz etkileşiminin sevincini ve duygusal geri bildirimin gücünü deneyimlemesini istiyor. Tabii ki, sadece ilk oyunun zaten yaptığını tekrar etmeyecek. Quill’in silahlarını oyuncu olarak doldurma yeteneği ve doğa uyumu gibi yeni mekaniklerin yanı sıra ortamlar, düşmanlar ve yetenekler olacak. Genel olarak her şey, yine bu duygusal bağlantılar, dünya, hikaye ve karakterler etrafında dönecek.

Duyuruda Moss: Book II için çıkış tarihi verilmedi, ancak Polyarc önümüzdeki aylarda daha fazlasını paylaşacağını belirtti. Sony’nin yeni nesil PSVR gözlüğü State of Play‘de yer almadı ve devam oyununun sadece PSVR için geliştirildiği onaylandı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.