Naughty Dog, çok oyunculu bir oyun üzerinde çalışıyor

The Last of Us Part II’nin ardından, Naughty Dog birkaç farklı proje üzerinde çalışmaya başladığını duyurmuştu. Stüdyo tarafından verilen bir iş ilanı, geliştiricilerin çizgilerinin dışına çıkarak çok oyunculu bir oyun üzerine odaklandığını ortaya koyuyor.

Naughty Dog web sitesinde verilen iş ilanı, benzersiz ve bağımsız bir çok oyunculu oyun için senaryo yazarı arıyor. Aranan aday, stüdyonun imzası olan hikaye odaklı oyunlarla kaliteyi hedeflediği, iddialı bir projede çalışacak. İlan, The Last of Us evreni üzerine kurulu olduğu iddia edilen ve bir süredir söylentilere konu olan çok oyunculu oyuna atıfta bulunuyor olabilir.

Naughty Dog, ilk bağımsız çok oyunculu oyununa hazırlanıyor

Naughty Dog tarafından verilen iş ilanında aşağıdaki ifadeler yer aldı:

Naughty Dog’un en yeni macerasına atılın – stüdyonun ilk bağımsız çok oyunculu oyunu! Bu benzersiz çok oyunculu projeye imzamız olan hikaye odaklı oyunlarımızla aynı düzeyde hırs ve kalite getirmeyi amaçlıyoruz. Bu, disiplininize etki edecek ve dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif alacağı ve paylaşacağı bir deneyim yaratmak için ender bir fırsat.

Güçlü kodlama dilimiz, hem ticari marka geliştirmemizin hem de yeni sistemlerin ve mekaniklerin hızlı prototiplenmesinin temelini oluşturuyor. Bir oyun motorundan hızlı bir şekilde nasıl etkileyici sonuçlar alacağınızı biliyorsanız ve yenilikçi bir çok oyunculu ekibe katılmaktan heyecan duyuyorsanız, sizinle görüşmeyi çok isteriz!

Naughty Dog, The Last of Us Part II çok oyunculu modunu henüz detaylandırmadı ancak şu ana kadar duyduklarımıza göre stüdyo, kaliteden ödün vermeden tam teşekküllü bir deneyim sunmayı planlıyor. Tek oyunculu deneyimler geliştirici için temel taşı olsa da, ileride daha fazla çevrimiçi deneyim göreceğiz gibi görünüyor. Stüdyo, yeni projeleri konusunda ağzını çok sıkı tutuyor. Bu nedenle hangi oyunlar üzerinde çalıştığını tahmin etmek zor.

Bloomberg’den Jason Schreier, yeni Uncharted oyununun Naughty Dog denetiminde Days Gone geliştiricisi Bend Studio tarafından yapıldığını ancak daha sonra stüdyonun projeden ayrıldığını öne sürmüştü. Naughty Dog’un projede ne şekilde ilerlediği şimdilik bilinmiyor. Gizemli oyun hakkında gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.