Prince of Persia: The Sands of Time Remake, 2022 yılında gelecek

Ubisoft, E3 2021 programında sahne alacak yayıncılar arasında. Ubisoft India tarafından yapılan açıklamaya göre Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward etkinliğinde olmayacak. Ayrıca Twitter’dan yapılan duyuruda, oyunun gelecek yıla kadar oyuncularla buluşamayacağı belirtildi.

Ubisoft, son mali raporunda yenilenen The Sands of Time’ın 2021 mali yılında piyasaya sürülecek 7 oyun arasında olduğunu doğrulamıştı. Eğer bu bilgi hala doğruysa oyun Ocak-Mart 2022 tarihleri arasında piyasaya sürülecek. İlk olarak bu yılın Ocak ayında çıkması beklenen oyun Mart ayına ertelenmişti. Ardından Ubisoft, oyunu “yepyeni hissettiren bir remake” olması için zamana ihtiyaç duyduklarını belirterek süresiz olarak ertelemişti.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward’da olmayacak

Ubisoft geliştiricileri tarafından Prince of Persia Twitter hesabından yapılan açıklamada aşağıdaki ifadeler yer aldı:

“Merhaba Prince of Persia hayranları!

Ubisoft Forward yaklaşıyor ve bu zamanı, geçen yıl bize gösterdiğiniz destek için teşekkür etmek için kullanmak istedik.

Daha önce okumuş olabileceğiniz üzere Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward’da olmayacak. Oyunumuzu gelecek yıl piyasaya sürmek üzere büyük ilerleme kaydediyoruz, ancak henüz herhangi bir ek bilgi paylaşmaya hazır değiliz. Hazır olur olmaz bir güncelleme paylaşacağız.

O zamana kadar, sürekli desteğiniz ve yolculuğumuzdaki sabrınız için minnettarlığımızı ifade etmek istedik. Sizinle daha fazlasını paylaşabileceğimiz anı sabırsızlıkla bekliyoruz!”

The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward’ı es geçen tek oyun değil. The Division’ın da gösteride olmayacağı doğrulandı. Ancak oyuncular Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six Siege, Riders Republic ve yeni duyurulan Rainbow Six Extraction‘ı izleyebilecekler. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.