Marvel’s Avengers’ın Spider-Man DLC’si hikaye içeriği ve ara sahnelere sahip olacak

Marvel’s Avengers geliştiricisi Crystal Dynamics, PlayStation’a özel Spider-Man DLC’sinin yayınlandığında hikaye içeriğine ve ara sahnelere sahip olacağını doğruladı. Sevilen süper kahraman, oyuna etkinlik olarak gelecek.

Crystal Dynamics’in Kıdemli Yapımcısı Dan Matlack, resmi Marvel’s Avengers Discord sunucusunda bir hayranının süper kahramanın kendi hikayesiyle gelip gelmeyeceği sorusuna yanıt verdi. Matlack, “Örümcek Adam bizim ‘etkinlik’ olarak nitelendirdiğimiz bir şey. Bu yüzden, kesinlikle ara sahneleri ve bir hikayesi olacak.” dedi.

Matlack daha sonra oyuncuların Marvel’s Avengers’ın son genişlemesi War for Wakanda‘nın kötü adamı Klaw ile savaşacakları oyunun ilk Raid’i (akın) ile ilgili ayrıntıları açıklamaya devam etti. Raid’in bazı tanıdık ortamlara sahip olmasına rağmen, oyunculara benzersiz bir deneyim olacağına dair güvence verdi.

Spider-Man DLC’si yıl sonuna kadar oyuncularla buluşacak

Marvel's Avengers, Spider-Man

Marvel’s Avengers geliştiricileri, Spider-Man’in PlayStation’a özel bir karakter olarak oyuna geleceğini ilk olarak geçtiğimiz yılın Ağustos ayında doğrulamıştı. O zamanlar, karakterin bu yılın başlarında gelmesi planlanıyordu. Bununla birlikte kahramanın tanıtımı ertelendiğinde stüdyo uzun süre sessizliğini korudu ve oyuncuların endişeleri arttı.

Sonunda Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ın güncelleme programını paylaştı ve Spider-Man’in 2021 yılının sonundan önce yayınlanacağını doğruladı. Genişlemenin erteleme sebebi olarak pandemi süreci gösterildi. Oyunun tasarımcısı Scott Walkers, yıl içinde DLC hakkında daha fazla duyuru geleceğini belirtti.

Spider-Man DLC’nin net çıkış tarihi ve içerik detayları açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Marvel’s Avengers, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Stadia platfrormlarında mevcut. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.