NBA 2K22’nin saha içi aksiyonu yansıtan ilk oynanış fragmanı yayınlandı

2K Sports, profesyonel basketbol serisinin yeni oyunu NBA 2K22 için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Oyunun PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerinden görüntülerle oluşturulan fragman, çarpıcı grafikleri ve animasyonları sergiliyor.

NBA 2K22’de oyuncu modelleri, mükemmel olmasa da oldukça başarılı ve gerçekçi tasarlanmış. Öte yandan saha içi animasyonlar da oldukça akıcı görünüyor. Steph Curry ve Luka Dončić gibi yıldızların yanı sıra WNBA’dan Candace Parker da dahil olmak üzere NBA’in en iyi oyuncularından bazıları fragmanda karşımıza çıkıyor.

NBA 2K22 oynanış fragmanı:

Aslında video, her ne kadar oynanış fragmanı olarak adlandırılsa da, teknik olarak öyle değil. Görüntülerin PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerinden alındığına şüphe yok ancak fragmanda aksiyonu artıran kamera açıları, oyunu oynarken göreceklerimizi temsil etmiyor.

Her şeye rağmen NBA 2K22 fragmanı iyi hazırlanmış ve serinin yüz taramalarındaki başarısını mümkün olan en iyi ışıkta gösteriyor. Luka Dončić’in geçici olarak Dallas Mavericks efsanesi Dirk Nowitzki‘ye dönüştüğü sahne oldukça anlamlı. Bunların dışında dünyanın en iyi ve en büyük basketbol organizasyonlarında görebileceğimiz saha içi görüntülere yer veriliyor.

NBA 2K22, 10 Eylül‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek. Oyun, Standard Edition, Cross-Gen Digital Bundle ve NBA 75th Anniv. Edition sürümleriyle satışa sunuldu. Ön sipariş bonusları, sürüm içerikleri ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.