NBA 2K24, Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi

2K’nın popüler basketbol serisinin en son oyunu NBA 2K24 bugün sürpriz bir şekilde Xbox Game Pass hizmetine dahil oldu.

Microsoft geçen hafta Mart ayının Game Pass oyunlarını (ilk dalga) duyurmuştu ancak NBA 2K24’ün Xbox’ın abonelik hizmetine geleceğine dair bir açıklama yoktu.

Xbox Games Pass’in resmi Twitter/X hesabı, geçtiğimiz günlerde oyununun 11 Mart’ta konsollar ve bulut için abonelik hizmetine katılacağı onayladı.

NBA 2K24, Xbox Game Pass Mart 2024 oyunlarına dahil oldu

NBA 2K24, Mart ayı oyunları arasına eklenmiş oldu. Warhammer 40,000: Boltgun (Konsol, PC ve Bulut), PAW Patrol World (Konsol, PC ve Bulut) de yakın zamanda kütüphaneye eklendi.

Bunlara ek olarak, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, Control Ultimate Edition, No More Heroes 3, Lightyear Frontier, MLB The Show 24 yakında abonelerin erişimine açılacak.

Öte yandan Hardspace: Shipbreaker, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered ve Shredders, 15 Mart’ta hizmetten ayrılacak. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

NBA 2K24, Kobe Bryant

NBA 2K24, oyuncuların beklentileri karşılamadı

NBA 2K serisinin yeni oyunu, ProPLAY özelliği ve Mamba Moments modu gibi yeniliklerin yanı sıra MyCAREER, MyPLAYER, MyTEAM gibi sevilen modları geri getirdi.

Ancak oyunun Steam sayfasında incelemeler şu anda “Son Derece Olumsuz” seyrediyor. Toplamda 18.940 incelemeden sadece %23 kadarı olumlu. İndirimle alan oyuncular bile verdiği paraya pişman…

Genel olarak bakıldığında şikayetlerde yok yok… Grafik kalitesinden yeniliklerin vasatlığına, oynanışta yaşanan hatalardan önceki sürümün bile gerisinde kalan eksiklere kadar birçok alanda eleştiriler var.

NBA 2K24 sizce de beklentilerin altında mı? Yoksa en azından Game Pass ile oynamaya değer bir oyun mu? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.