Need for Speed Unbound’un yeni oynanış videosu yayınlandı

EA, Need for Speed Unbound için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Görüntüler, oyunun yarış modlarına daha detaylı bir bakış sunuyor.

Need for Speed Unbound’un oynanış videosu, oyuncuların bir araya geldiği yarış merkezinden, Hız Yarışı (Speed Race) etkinliği başlatmaya kadar şimdiye kadar yayınlanan en kapsamlı görüntüleri içeriyor.

Oyunun anime tarzı grafikleri de her zaman olduğu gibi odak noktalarından biri. Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Need for Speed Unbound – Hız Yarışı Oynanış Videosu

Need for Speed Unbound’un yeni oynanış videosu, Hız Yarışları’nın genel olarak nasıl gerçekleştiğini gösteriyor. Daha önceki fagmanlarda odak noktalarından biri olan Mercedes 190 E, yine öne çıkan araçlar arasında.

Sokak Yarışı (Streer Race) modunda yarış başlamadan önce seçtiğiniz bir rakibi yenebileceğinize dair bahse girebileceksiniz. Eğer yarışı rakibin önünde bitirirseniz bahsi kazanacak ve ekstra para ödülü alabileceksiniz.

Need for Speed Unbound

Ayrıca arabaların anime tarzı grafikleri tekrar detaylı olarak gösterildi. Driftler, hızlanma, yüksek atlama gibi çeşitli koşullarda farklı efektler ortaya çıkıyor. EA, sürüş efektlerinin değiştirilebileceğini veya kapatılabileceğini daha önce duyurmuştu.

Popüler yarış serisinin yeni oyunu 140’tan fazla otomobille gelecek. Ancak listedeki bazı markaların eksikliğine bakılırsa, lansman sonrasında DLC’ler aracılığıyla daha fazla araç eklenebilir. Gelecek güncellemeleri sizlerle paylaşacağız.

Need for Speed Unbound PS5, Xbox Series X/S ve PC için 2 Aralık’ta çıkacak. PS5 sürümü, 4K 60 FPS, DualSense desteği ve daha fazlasıyla gelecek. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.