Nerf: Legends, Ekim ayında konsollara ve PC’ye geliyor

Hasbro’nun sevilen oyuncak silahlarına dayanan bilim kurgu FPS oyunu Nerf: Legends, konsollar ve PC için duyuruldu. GameMill Entertainment tarafından geliştirilen oyunun oynanış görüntülerini içeren ilk fragman yayınlandı.

Nerf: Legends, aile dostu bir birinci şahıs nişancı olarak tanımlanıyor ancak Nerf dartları yerine enerji ateşleyeceğiz. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlara sahip olan oyununun campaign modunda, popüler Nerf blaster’larından oluşan bir cephanelikle düşman robotlara karşı savaşacağız. PvP modu ise 8 oyuncuya kadar destek verecek ve yüksek tempolu bir aksiyon sunacak.

Nerf: Legends

Bilim kurgu temalı 19 konumda geçen campaign modu, çeşitli boss savaşları ve zorluklar içerecek. Yolculuk boyunca, çatışmalara çeşitlilik katacak manyetik çekim dartları, itici dartlar, güdümlü dartlar ve yavaş dartlar gibi güçlendirmeler elde edebileceğiz. Bunlar, Hasbro’nun Mega, Ultra ve Elite oyuncak serilerinden uyarlanan 15 blaster seçeneğiyle kulanılabilecek. Karakterimizin yanı sıra her silah, avantajlar ve görünümlerle kişiselleştirilebilecek.

Çok oyunculu modlar, 4v4 takım savaşları ve herkesin tek olduğu sekiz oyunculu maçlara sahne olacak. Oyun, desteklenen tüm konsollara çapraz oyun desteğiyle gelecek. IGN aracılığıyla yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Fragmanda oynanış görüntülerinin yanı sıra aksiyonun yoğunluğuna, oyundaki karakterlere ve konumlara dair fikir veriyor.

Nerf: Legends, Ekim ayında PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek. Oyunun çıkış tarihi net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Nerf: Legends fragmanı

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.