PlayStation, oyuncuların aklını başından alacak bir duyuru yapmaya hazırlanıyor

Sony, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan PlayStation Showcase canlı yayınıyla yeni duyurulara hazırlanıyor. God of War’un yaratıcısı ve eski Sony geliştiricisi David Jaffe, PlayStation tarafından yapılacak bir duyurunun oyuncuların aklını başından alacağını söyledi.

Yakın tarihli bir canlı yayında konuşan Jaffe, PlayStation Studios’un 9 Eylül Perşembe günü yapılması planlanan PS5 etkinliğinde çok başarılı bir sunum gerçekleştireceğini söyledi. Ayrıca canlı yayında oyuncuların hayal kırıklığına uğramayacağını düşündüğü bazı duyuruların geleceğini belirtti.

Jaffe, yaptığı açıklamada, “Gelecek hafta PlayStation gösterisinde olacağını bildiğim şeyleri söylemeyeceğim… Ama size söyleyebileceğim şey şu. Size orada ne olacağını söylemeyeceğim ve her şeyi bilmiyorum. Ama bazı şeyleri biliyorum ve geleneksel, harika birinci parti PlayStation duyuruları arıyorsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu, başarılı bir yayın olacak ve insanların tepkisini görmek için çok heyecanlıyım. Ne hakkında konuştuğumu bile görmedim ama çok gururlu ve heyecanlıyım.” dedi.

Oldukça renkli bir kişiliğe sahip olan Jaffe, yemek yaparken gönderdiğini belirttiği ayrı bir Twitter paylaşımında, hayranların aklını kaybetmesine neden olacak bir duyurunun yolda olduğunu iddia etti. Ancak bu duyurunun önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan etkinlikte yapılıp yapılmayacağından emin değil.

God of War’un arkasındaki isim, paylaşımında, “İşte gereksiz bir tweet ama söylemezsem patlayacağım!!! Yeni bir PlayStation oyununu henüz öğrendim. Ne zaman açıklanacağı hakkında hiçbir fikrim yok (belki gelecek hafta, belki değil). Ama olduğu zaman öğreneceksiniz, insanlar aklını kaybedecek!” ifadelerine yer verdi.

PlayStation Showcase, 9 Eylül Perşembe günü TSİ 23:00‘te yayınlanacak. Sony, 2021 ve ötesinde gelecek olan yeni oyunlara dair duyurular yapmayı planlıyor. PS5 odaklı canlı yayını sitemiz üzerinden izleyebileceksiniz. Detaylara buradan erişebilirsiniz. Etkinlik öncesinde ve sonrasında gelecek tüm haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.