PlayStation, ‘Oyunun Limiti Yok’ başlıklı yeni küresel reklamını yayınladı

PlayStation, geçtiğimiz gece gerçekleştirdiği etkinlik sırasında yeni reklamını yayınladı. Etkinliğin ardından Sony Interactive Entertainment’ın Küresel Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Lempel, markanın yeni küresel reklamını PlayStation Blog’da detaylandırdı.

PlayStation’ın küresel sloganı olan “Play Has No Limits” (Oyunun Limiti Yok) başlıklı reklam, Playtopia olarak adlandırılan bir şehri tasvir ediyor. Yaklaşık 2 dakika olan fragmanın açıklamasında, “Oyunun olağanüstü yeni zirvelere yükseldiği şehre hoş geldiniz. Her hareketin çok önemli olduğu yer. Ve oyun her şey demektir. Burası Playtopia.” ifadeleri yer alıyor.

PlayStation – Play Has No Limits

Fragmanda kurallar ve sınırlamalarla yönetilen fantastik ve renkli bir şehir olan Playtopia, satranç oyunuyla bağdaştırılıyor. Taşlar, farklı karakterler ve araçlara benzetiliyor. Kral ve oyuncunun mücadelesi şehirde cereyan ediyor. Sonunda oyuncu kazanıyor ve şehirdeki tüm oyuncular zaferi kutluyor.

Lempel, reklamın ardından yaptığı açıklamada, hayranlara devam eden destekleri için teşekkür etti ve PlayStation Showcase etkinliğinin Sony’nin benzersiz harekete geçirme gücünün kanıtı olduğunu söyledi. Sony’nin daha yeni başladığını ve PlayStation markasının sınırları zorlamaya devam edeceğini söyledi.

Lempel, “Beklentilere meydan okumanın ve cesur, yeni olasılıklar sunmanın güçlü olduğuna inanıyoruz. Yeni reklam, izleyiciyi tarihin en eski ve en saygın oyunlarından birinde yeniden hayal edilmiş bir yolculuğa çıkarıyor. Arka plan olarak oyun, fantastik bir şehirde kurallar ve sınırlamalar tarafından yönetiliyor. Bir oyuncu, geleneklere karşı çıkıp galip gelerek oyunun sınırının olmadığını kanıtladığında neler olduğunu görüyoruz.” dedi.

PlayStation Showcase canlı yayınını kaçırdıysanız, yaklaşık 40 dakika süren etkinliği buradan izleyebilirsiniz. Etkinlikte God of War Ragnarok, Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine ve daha birçok heyecan verici tanıtım ve duyuru yapıldı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.