PlayStation Showcase 2021 canlı yayını

Sony, bu akşam gerçekleştireceği PlayStation Showcase 2021 etkinliğiyle bir kez daha oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Konsol devi, PS5’in geleceğine ışık tutacağı yeni etkinlikte, herhangi bir sürpriz olmazsa, oyun duyurularına odaklanması bekleniyor.

PlayStation Showcase etkinliği, bu akşam (9 Eylül Perşembe) TSİ 23:00‘te başlayacak. Yaklaşık 40 dakika sürmesi planlanan canlı yayın, PlayStation Studios ve endüstrinin en yaratıcı üçüncü parti geliştiricilerinin 2021 yılı ve ötesinde piyasaya süreceği yeni oyunlarından güncellemeler içerecek.

Sony, henüz hangi oyunların sahne alacağını açıklamasa da, özellikle birinci parti oyunlar için heyecan verici bazı ihtimaller var. Öte yandan şirket, PlayStation Blog‘da yaptığı duyuruda yeni nesil PSVR‘ın etkinlikte yer almayacağını peşin olarak açıklamıştı.

PlayStation Showcase 2021 canlı yayını:

PlayStation Showcase canlı yayınını görüntüleyemiyorsanız, YouTube veya Twitch kanallarına giderek izleyebilirsiniz. Etkinliği kaçırmanız halinde, gösterinin tamamını yine yukarıdan veya paylaştığımız bağlantılardan izleyebilirsiniz.

God of War Ragnarok etkinlikte sergilenecek mi?

Daha önce ortaya çıkan söylentiler, konsol devinin merakla beklenen yeni God of War oyununu bir sonraki PlayStation etkinliğinde sergileyeceğini öne sürüyordu. Öte yandan Horizon Zero Forbidden West ve yeni nesil GTA 5‘in de canlı yayında görünebileceği konuşuluyordu.

Sony genelde hayranların beklentilerini boşa çıkarmamak için etkinliklerinde nelerin yer almayacağını en başından paylaşır. Ancak PlayStation Showcase 2021 için yeni PSVR dışında herhangi bir oyunun yokluğundan bahsedilmedi. God of War’un yaratıcısı David Jaffe, PlayStation‘ın oyuncuların aklını başından alacak bir duyuru planladığını söylemişti. Yine de söz konusu duyurunun etkinlikte olup olmayacağını kendisi de bilmiyor.

Canlı yayın başlayana kadar kesin bir şey söylemek zor. Yine de State of Play yayınlarına göre daha uzun bir gösterim bizleri bekliyor olacak ve muhtemelen oyuna doyacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.