God of War Ragnarok, YouTube’da PlayStation Showcase’in en çok izlenen oyunu oldu

PlayStation Showcase, kimi heyecanla beklenen, kimiyse sürpriz olan birçok oyunları için fragmanıyla doluydu. Tanıtımlar kısa süre sonra YouTube’da ayrı ayrı yerini aldı ve yapılan analize göre, God of War Ragnarok fragmanı, etkinliğin en popüler fragmanı oldu. Ardından Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine geldi.

PlayStation 5 için piyasaya sürülecek oyunlara odaklanan etkinlikte God of War Ragnarok, Marvel’s Spider-Man 2, Marvel’s Wolverine, Star Wars: Knights of the Old Republic Remake ve daha birçok heyecan verici oyun duyuruldu. Canlı yayını kaçıranlar, ya da tanıtımları tekrar izlemek isteyenler, YouTube‘da fragmanları tekrar tekrar (en azından biz öyleydik) izledi.

God of War Ragnarok zirvede yer aldı

God of War Ragnarok sonunda resmi ismi ve oynanış görüntüleriyle karşımıza çıktı. Yeni oyunun İskandinav destanını sonlandıracağı doğrulandı. Cory Barlog’un şu anda henüz açıklanamayan başka bir proje üzerinde çalıştığı için oyunu yönetmediği de ortaya çıktı. Oynanış fragmanı, fragmanı yükleyen tüm YouTube kanallarında 10 milyondan fazla görüntüleme topladı ve gecenin en popüler oyunu olduğunu kanıtladı.

Marvel’s Spider-Man 2, Peter Parker ve Miles Morales’in yanı sıra Venom’un ortaya çıktığı heyecan verici bir fragmanla karşımıza çıktı. God of War Ragnarok gibi en çok beklenen oyunlar arasındaydı. Kısa fragman, tüm YouTube kanallarında 9 milyondan fazla görüntüleme aldı. PlayStation kanalındaki fragman, tek başına 5.9 milyon izlenme alarak tüm kanallarda diğer birçok oyundan daha fazla izlendi.

Marvel's Wolverine

Üçüncü sırada sürpriz bir duyuru var. PS5’e özel olan Marvel’s Wolverine, geliştirme sürecinin çok erken aşamalarında ve elimizdeki tek şey kısa bir teaser fragmanı oldu. Ancak video, yaklaşık 7 milyon görüntüleme aldı. Birçok insan için Wolverine dediniz mi akan sular duruyor ve Insomniac tarafından geliştirilen bir Wolverine oyunu kesinlikle oynanmaya değer.

Diğer dikkat çekici duyurular arasında, 3 milyondan fazla izlenen Star Wars: Knights of the Old Republic Remake teaser‘ı, Gran Turismo 7‘nin 1 milyonu rahatça geçen çıkış tarihi fragmanı ve Forspoken‘ın yaklaşık 1 milyon kişiye ulaşan hikaye fragmanı yer alıyor. Analize GTA 5 ve GTA Online’ın PS5 fragmanı dahil edilmedi ancak YouTube’a kısa bir bakış attığımızda, 1 milyon sınırını rahatça geçtiği görülüyor.

God of War Ragnarok, şüphesiz oyunseverlerin PlayStation Showcase canlı yayınında en çok beklediği oyun oldu. Yayınlanan fragman, heyecanla beklenen yeni oyuna daha derin bir bakış sundu. Etkinliği izlemediyseniz, tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.