PlayStation Plus Eylül ayı oyunları sızdırıldı

PlayStation Plus oyunları bir kez daha sızdırıldı. PS Plus aboneleri Eylül ayında PS4 ve PS5 kullanıcıları, önümüzdeki ay Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds‘ı ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Önümüzdeki ayın PlayStation Plus oyunları Fransız forum sitesi Dealabs‘ta paylaşıldı. Forumlar genel olarak sızıntılar açısından güvenilmez olsa da, kanıtlar sitenin moderatörleri tarafından doğrulandı. Sony, her ay olduğu gibi PS Plus Eylül ayı oyunlarını önümüzdeki birkaç gün içinde resmi olarak duyuracak.

Overcooked! ve Overcooked! 2 oyunlarını içeren Overcooked! All You Can Eat, PS5 oyuncularına sunulacak. Sevilen aşçılık serisinin her iki oyunu da yeni nesil konsolda çarpıcı, geliştirilmiş 4K görsellerle yeniden düzenlendi ve ekstra eklenti içerikleriyle oyunculara sunuluyor.

Oyuncuları, azılı avcı Predator ile karşı karşıya getiren asimetrik çok oyunculu bir nişancı oyunu olan Predator: Hunting Grounds, PlayStation Plus abonelerine PS4 sürümüyle verilecek. Oyunda Fireteam’in parçası olarak Predator sizi bulmadan önce görevleri tamamlamalı ya da Predator olarak ava çıkmalısınız.

Hitman 2, dünyayı dolaşarak ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerin peşine düştüğünüz başarılı bir keskin nişancı oyunu. Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor. Hitman 2 de PS4 sürümüyle PS Plus kütüphanesine eklenecek.

PlayStation Plus oyunları geçtiğimiz ay da sızdırılmıştı. Oyunlar, bizzat Sony tarafından yanlışlıkla PlayStation web sitesinde yayınlanmıştı. PS Plus Ağustos ayı oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.