PlayStation Plus Ağustos ayı oyunları duyuruldu

Sony, merakla beklenen PlayStation Plus Temmuz ayı oyunlarını açıkladı. Konsol devi geçtiğimiz günlerde önümüzdeki ayın oyunlarını yanlışlıkla paylaşmıştı ve duyurulan oyunlar, sızıntının gerçek olduğu ispatlamış oldu. PS Plus aboneleri önümüzdeki ay Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2‘yi ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Ağustos ayının PlayStation Plus oyunları, sizi yakın dövüş becerilerinizi geliştirebileceğiniz mücadelelere, bitkilerle zombilerin savaşına ve tenisçi profesyonellere karşı teste tutacak. Hunter’s Arena: Legends, PS Plus oyunu olarak çıkış yapacak ve hem PS4 hem de PS5 oyuncularına sunulacak. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2 ise PS4 sürümleriyle listeye dahil oldu. PS Plus koleksiyonuna eklenen oyunlara yakından bakalım.

PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunları:

Hunter's Arena, Legends

Hunter’s Arena: Legends (PS4 & PS5)

Hunter’s Arena, bu ayın başlarında State of Play’de duyuruldu ve hem PS4 hem de PS5 için PlayStation Plus aboneleriyle buluşacak. 30 oyunculu PvP ve PvE savaş tabanlı battle royale, insanlığın birbirleriyle ve dünyanın üzerine salınan iblis ordusuyla savaştığı eski bir çağda geçiyor. Oyunda iki cephede de tehditlerle karşılaşacaksınız. Şeytani düşmanlarla karşılaşmak için yüksek riskli ve ödüller kazanabileceğiniz zindanlara gidecek, güçlü eşyalar ve deneyim puanları kazanacaksınız. Kendinizi güçlendirmeye, Avcı kardeşlerinize karşı karşıya kaldığınızda ihtiyacınız olacak.

Hunter’s Arena, 3 Ağustos‘ta piyasaya sürülecek ve PlayStation Plus aboneleri aynı gün indirip oynayabilecek.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, PS Plus

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)

EA’nın sıra dışı nişancı oyunu geri dönüyor. Gerilim artık Neighborville’in ötesine, oyunun en çekişmeli kasabasının dış bölgelerindeki yeni sosyal ve serbest dolaşım bölgelerine genişlerken, yeni bir Plants vs. Zombies savaşına hazır olun. Oyunda tamamen özelleştirilebilir 20 karakter sınıfından birini seçerek, savaş alanındaki her zafer için yeni ödüller kazanabilirsiniz. İster kooperatif modda ister, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla takım kurarak PvE ve PVP olarak mücadele edebilirsiniz. Ayrıca yeni Battle Arena‘da topyekün kargaşaya göğüs germeyi seçebilirsiniz.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, PlayStation Plus koleksiyonuna PS4 sürümüyle eklendi.

Tennis World Tour 2

Tennis World Tour 2 (PS4)

Tennis World Tour 2’de ister önde gelen tenisçilerinden biri olarak, ister kendi oyuncunuzu oluşturarak dünya klasmanının zirvesi için mücadele edebilirsiniz. Daha hızlı, daha gerçekçi ve daha fazla animasyon içeren oyunda, tek veya çiftlerde, yerel veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla birlikte tenis oynayabilirsiniz. Becerilerinizi sergilemek istiyorsanız, Dereceli mod da seçenekler arasında. Ayrıca Kariyer modunda ise sezonunuzu, personelinizi, ekipmanınızı ve sponsorlarınızı yöneterek zirveye ilerleyebilirsiniz. Hangi modu seçerseniz seçin, sizi dinamik, gerçekçi ve hassas bir oyun deneyimi bekliyor olacak.

Tennis World Tour 2 da PS4 sürümüyle Ağustos ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz verilecek.

PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunlarını, 3 Ağustos Salı gününden 6 Eylül Pazartesi gününe kadar kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Öte yandan PS Plus Temmuz ayı oyunları, A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds ve Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown’ı 2 Ağustos tarihine kadar alma şansınız olacak.

PlayStation Plus ayrıcalıkları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Ayrıca PS Plus abonelerine verilen aylık ücretsiz oyunları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.