The Outlast Trials’ın oynanış fragmanı, kooperatif korku deneyimiyle öne çıkıyor

Hayatta kalma korku serisi Outlast’in üçüncü oyunu olan The Outlast Trials, bazı kooperatif özelliklerini sergileyen ilk oynanış fragmanını aldı. Geliştirici Red Barrels, görüntülerde oyuncuların yeni oyunda karşılaşacakları düşman türlerinden bazılarını da gösterdi.

Soğuk Savaş döneminde geçen The Outlast Trials, gizemli Murkoff Corporation‘ın deneklerinden biri olarak oynayacağımız yeni bir macera sunuyor. Fragmana göre şirket, denekleri yanlış bir terapiye tabi tutuyor. Korkunç yeni düşmanlar, geçmiş Outlast oyunlarındakilerden farklı olarak, temizlemesi gereken test alanlarında yer alıyor. Oyunda tek başımıza veya dört oyuncuya kadar takımlar halinde akıl sağlığımız bozulmadan hayatta kalmaya çalışacağız.

The Outlast Trials oynanış fragmanı:

Oynanış fragmanı, oyuncular arasındaki birkaç etkileşime de yer veriyor. Bir sahnede oyuncu boşluktan atlamaya çalışırken, başka bir oyuncu onu tutarak güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı oluyor. Ayrıca oyuncuların mayınlar yerleştirebileceğini ve düşmanların dikkatini dağıtmak veya onlara zarar vermek için eşyalar fıtlatabileceğini görüyoruz. Yine de onları kalıcı olarak öldürüp öldüremeyeceğimiz net değil.

The Outlast Trials geçmiteki oyunlarla aynı evrende geçiyor. Parçaların tam olarak nasıl bir araya geleceğinden hala emin olmasak da, kooperatif bir Outlast oyunu, korku oyunu sevenlerin ilgisini çekecektir. Özellikle tek başınıza korku oyunu oynayamayanlardansanız (benim gibi), geriliminizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Red Barrels, The Outlast Trials‘ın çıkış tarihini açıklamasa da, oyunu 2022 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor. İlk Outlast, 2013 yılında PC ve PlayStation 4 için piyasaya sürülürken, devam oyunu Outlast 2, ek olarak Xbox One ve Nintendo Switch için de yayınlanmıştı. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.