Sony, yeni Şampiyonlar Ligi reklamında PlayStation karakterlerine yer verdi

Sony Interactive Entertainment, UEFA Şampiyonlar Ligi için birinci parti PlayStation oyunlarından karakterlerin yer aldığı yeni bir TV reklamı yayınladı. Reklamda Kratos ve Atreus (God of War), Nathan Drake (Uncharted), Aloy (Horizon), Ratchet ve Clank gibi sevilen karakterler var.

PlayStation, Şampiyonlar Ligi’nin resmi sponsorları arasında ve 20 yılı aşkın bir süredir çeşitli futbol deneyimlerinde UEFA organizasyonuyla iş birliği yapıyor. Sevilen kahramanların futbol maçına dahil olduğu görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

PlayStation x UEFA Şampiyonlar Ligi

Reklam, Kratos ve Atreus’un maç başında tünelin çıkışında bekleyişiyle başlıyor. İkili kendinden oldukça emin görünüyor. Aloy ise maç esnasında saha kenarında hologram üzerinde taktiksel ayarlamalar yapıyor. Ardından Ratchet ve Clank farklı bir boyuttan sahaya iniyor ve sakatlanan bir oyuncuyu sedyeyle saha kenarına taşıyor. Nathan Drake ise yine macera peşinde stadyumun çatısına tırmanarak maçı tepeden izliyor.

Sony, oyun tarafında atılımlarına devam etse de, hâlâ PlayStation 5 arzında zorlanıyor. Şirket, geçtiğimiz hafta PS5 konsollarını İngiltere’ye hava yoluyla nakletmeye başladığı bildirildi. Büyük ölçüde küresel çip krizi nedeniyle gerçekleşen konsol kıtlığının 2023 yılına kadar devam etmesi bekleniyor.

PlayStation, sevilen karakterleriyle Şampiyonlar Ligi heyecanına renk katıyor. Reklamı nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.