PlayStation Now hizmetine Kasım ayında dört oyun eklendi

PlayStation Now kütüphanesine Kasım ayında dört yeni oyun dahil oldu. PS Now abonelerinin erişebileceği yeni oyunlar, Mafia: Definitive Edition, Celeste, Final Fantasy IX ve Totally Reliable Delivery Service olarak açıklandı.

Mafia: Definitive Edition, orijinal PS2 klasiğinin remaster sürümü olarak geçtiğimiz yıl PS4’e gelmişti. Yenilenen sürüm, görsel iyileştirmelerin yanı sıra genişletilmiş bir hikaye ve daha iyi kontroller sunuyor. Ayrıca orijinal oyuna daha yakın bir deneyim isteyenler için Klasik Mod da var. 1930’larda Lost Heaven adlı kurgusal bir ABD şehrinde geçen oyun, kendisini bir mafya anlaşmazlığına kapılmış bulan taksi şoförü Tommy Angelo‘nun maceralarını konu alıyor.

Çok oyunculu klasik TowerFall’un arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Celeste, Madeline’in Celeste Dağı’nın zirvesine yaptığı yolculuğu konu alıyor. Ödüllü platform oyunu, sürükleyici bir hikaye, sevimli karakter kadrosu ve 700’ün üzerinde seviye sunuyor.

PS Now abonelerine üçüncü Final Fantasy oyunu sunuldu

Daha önce PS Now kütüphanesine daha önce vadedildiği gibi yeni Final Fantasy eklenmeye devam ediyor. Final Fantasy IX, akış hizmetine katılan beş Final Fantasy oyunundan üçüncüsü oldu. Oyunda, hırsız Zidane ve Tantalus Tiyatro Topluluğu’nun Alexandria’nın varisi Prenses Garnet Til Alexandros XVII’yi kaçırmasıyla birlikte prenses ve kişisel muhafızı Steiner, topluluğa katılarak Gaia’da ulusların savaşını başlatan Alexandria Kraliçesi Brahne‘yi devirmeye çalışacak.

Son olarak, Totally Reliable Delivery Service, interaktif sandbox dünyasında en fazla üç arkadaşınızla teslimat yaptığınız bir deneyim. Teslimata bir ara vererek dünyadaki oyuncaklar, araçlar ve makinelerle vakit geçirebiliyorsunuz. Paketleri gidecekleri yere güvenle teslim etmek için garip makineleri ve kullanışlı aletleri kullanabilseniz de ragdoll fiziği sizi zorlayacak.

Mafia: Definitive Edition, sınırlı süreliğine PS Now hizmetinde kalacak. Aboneler, oyunu 28 Şubat Pazartesi gününe kadar oynayabilecek. Diğer üç oyun, kalıcı olarak eklendi. Diğer yandan NieR: Automata, Red Dead Redemption 2 ve Streets of Rage 4, bugün itibarıyla kütüpheden kaldırıldı.

PS Now şu anda Türkiye’de aktif değil ancak gelecekte ülkemizdeki oyunculara da sunulabilir. Oyun akış hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Ayrıca her ay eklenen yeni oyunların neler olduğunu buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.