Sackboy: A Big Adventure, Steam veritabanında göründü

Sony, PlayStation özel oyunlarını daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor. Sackboy: A Big Adventure da yakında PC’ye taşınan oyunlar arasına eklenebilir. Steam veritabanında oyunun isminden bahsedilmese de geliştirici Sumo Digital‘a referanslar keşfedildi.

Söz konusu oyunun Sackboy: A Big Adventure olduğuna dair en bariz göstergelerden biri, Branches kısmında yer alan “sumoqa” kod adlı sürüm. Branch, oyunun/yazılımın hatalarını test etmek veya belirli değişiklikleri uygulamak için ayrı olarak geliştirilen sürümleri temsil ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, “sumo” ön eki muhtemelen Sumo Digital ile bağlantılı.

Sackboy: A Big Adventure, GeForce Now sızıntısında da vardı

Sackboy: A Big Adventure

Sızıntıya göre Steam kullanıcılarına gönderilen dosya grubu olan Depot kısmında, “Marmalade Content” olarak adlandırılan bir içerik yer alıyor. Geçen ay ortaya çıkan GeForce Now sızıntısında ortaya çıkan PlayStation oyunları arasında yine aynı kod adıyla referans verilen Sackboy: A Big Adventure da yer alıyordu.

Platform oyunu, Kasım 2020’de PS5 lansmanıyla birlikte geldi. PS5 ve PS4 sürümleriyle piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar Sony’nin konsoluna özel kaldı. Little Big Planet serisinin bağımsız oyunu, geleneksel 2.5D platform deneyimini tamamen 3D olarak yeniden şekillendirdi. Yine de kendine özgü estetik ve sevimli sanat tarzını korudu.

Horizon Zero Dawn, Days Gone, Uncharted: Legacy of Thieves Collection ve God of War‘un ardından, PC’ye gelen PlayStation oyunları listesine Sackboy: A Big Adventure da eklenebilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.