PlayStation, Stranger Things’in yıldızı Finn Wolfhard ile ortaklığını duyurdu

Sony, PlayStation Playmakers girişiminin bir parçası olarak Stranger Things oyuncusu Finn Wolfhard ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Genç oyuncu, PlayStation tarafından sosyal medyada paylaşılan kısa bir duyuru videosunda, konsol deviyle harika şeyler üzerinde çalıştığına dikkat çekti.

Wolfhard ayrıca oynadığı ilk oyunun PS2’de Final Fantasy X olduğunu ve o zamandan beri oyun oynamayı bırakamadığını açıkladı.

PlayStation Playmakers ilk olarak Şubat ayında duyurulmuştu. Şirket yeni ortaklık programı aracılığıyla alanında önde gelen ünlü isimlerle anlaşmalar kuruyor.

Sony’nin oyunseverlere ilham verme ve oyunun gücünü kanıtlama yolculuğunun bir parçası olarak başlatılan program, hayranlara erken bakış ve sahne arkası erişimi sağlamak ve benzersiz deneyimler sunma amacı taşıyor.

playstation playmakers

Girişime dahil olanlar arasında içerik üreticileri, sporcular, aktörler, sanatçılar, oyuncular, müzisyenler ve şovmenler gibi farklı alanlardan yıldızlar var. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Finn Wolfhard’ın hangi türde projelerle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz. Listeye zaman içinde daha fazla ünlü katılacak. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız.

Bu arada Sony PS5 için Uzaktan Oynama destekli yeni bir el konsolu üzerinde çalışıyor. Project Q kod adlı cihazla ilgili ilk bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.