PlayStation’dan gizemli Venom: Let There be Carnage videosu

PlayStation YouTube kanalında oldukça gizemli yeni bir video ortaya çıktı. Liste dışı olarak yayınlanan videoda Venom: Let There be Carnage filminin yönetmeni Andy Serkis, oyuncuları Platin kupayı kazandıkları için tebrik ediyor. Ancak Serkis’in hangi Platin kupadan bahsettiği bilinmiyor.

Serkis, “Venom: Let There be Carnage – Platinum” başlıklı videoda kendini tanıtıp oyuncuları tebrik ederken, arka planda filmden görüntüler yer alıyor. Henüz filmle bağlantılı bir oyun olmadığı için yönetmenin hangi Platin kupadan bahsettiği bilinmiyor. Sony, henüz konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Venom: Let There be Carnage – Platinum

Venom, 2023 yılında çıkacak olan PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2 oyununda karşımıza çıkacak. Görünüşe göre karakter, yeni oyunda önemli bir role sahip olacak. Peter Parker ve Miles Morales’i yeniden bir araya getiren oyun, devasa bir ölçekte olacak ve önceki iki oyundan daha karanlık bir temayla gelecek.

Sony’nin 2023 yılında gelmesi planlanan bir oyun için tebrik videosu çekmesi pek de olası görünmüyor. Teorilere göre konsol devi, videoyu birinci parti oyunlarında Platin kupa kazanan oyunculara göndereceği tebrik e-postasına ekleyecek. Şirket, 2012’den beri belirli oyunlarda Platin kupa kazananlara bu şekilde tebrik mesajı gönderiyor.

Şimdilik, Andy Serkis videosunun oyuncuları neden tebrik ettiğini bekleyip görmemiz gerekecek. Venom: Let There Be Carnage filminin yakında vizyona gireceği göz önüne alındığında, konsol devinin bir şeyler planlaması sürpriz olmaz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.