Prince of Persia: The Lost Crown ücretsiz içerikler ve modlar alacak

Ubisoft Montpellier, Prince of Persia: The Lost Crown için yeni içerikler ve modlar sunan ücretsiz güncellemeler planladığını açıkladı.

Yönetmen Mounir Radi, oyunun resmi X/Twitter hesabından yayınlanan bir video mesajında, oyunculara geçtiğimiz ay piyasaya sürülen oyuna gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Radi, “Gösterdiğiniz tüm sevginiz için teşekkür ederim. Sizin de oyunla vakit geçirmekten bizim kadar keyif aldığınızı görmek bizim için dünyalar kadar önemli. Bu nedenle, işimizin bitmesinden çok uzakta olduğumuzu size bildirmekten özellikle memnuniyet duyuyorum.” dedi.

Prince of Persia: The Lost Crown’ın ilk büyük güncellemesi yakında geliyor

Yönetmen, konuşmasının devamında stüdyonun ilk güncellemenin yakında geleceğini ve daha fazla içerik, mod ekleyen ücretsiz güncellemelerin yolda olduğunu belirtti:

“Önümüzdeki aylar için harika planlarımız var. Bu planlar, daha fazla içerik ve mod ekleyen ücretsiz güncellemeleri içeriyor. Meydan okumanız, keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için modlar.

İlk ücretsiz güncellememiz yakında geliyor. Bu arada Artaban’la antrenman yapmanızı tavsiye ederim. Ve belki de oyunu Immortals (Ölümsüzler) modunda yenmeye çalışabilirsiniz. Bu beceriler çok işe yarayabilir.”

Prince of Persia: The Lost Crown, yılın gizli hazinesi denebilir. Ubisoft’un beklenen yeniden başlangıcı bir türlü yapamayan klasik serisini başarılı bir şekilde hayata döndürdü.

Tatmin edici platform mekanikleri, akıllıca tasarlanmış bulmacaları ve devasa haritasıyla kendi türünde son yılların en iyi aksiyon macera oyunlarından biri olarak karşımıza çıktı.

Prince of Persia, The Sands of Time Remake

The Sands of Time Remake üzerinde çalışmalar devam ediyor

Öte yandan Ubisoft Montreal, yılan hikayesine dönen Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in önemli bir aşamaya geçtiğini ve geliştirme sürecinin ilerlediğini belirtti.

Başlangıçta Hint stüdyoları Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai tarafından geliştirilen oyunun Ocak 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak birkaç ertelemenin ardından bu projeyi de Ubisoft Montreal devraldı.

Prince of Persia: The Lost Crown’ı oynadınız mı? Sizce serinin geleceği için umut vadediyor mu? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.