PS Plus Essential Mart 2024 oyunları duyuruldu

Sony, PS Plus Essential Mart 2024 oyunlarını resmi olarak açıkladı. Aboneler önümüzdeki ay ücretsiz üç oyuna ek olarak bir de DLC alacaklar.

PS Plus üyeleri yakında EA Sports F1 23 (PS5, PS4), Sifu (PS5, PS4), Hello Neighbor 2 (PS5, PS4) ve Destiny 2: Witch Queen DLC’sini (PS5, PS4) ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Tüm yeni oyunlar, 5 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında erişime açılacak. Extra ve Deluxe kataloğuna gelecek yeni oyunlar ise Mart ayının ortasına doğru açıklanacak.

PS Plus Essential aylık oyunlarını, katalogdakilerin aksine kalıcı olarak alabildiğinizi ve abonelik süresince dilediğiniz gibi oynayabileceğinizi belirtelim.

Foamstars, köpük partisi

PS Plus Şubat ayı oyunları için hâlâ şansınız var

Bu ayın PlayStation Plus oyunları, Foamstars (PS4, PS5), Rollerdrome (PS4, PS5) ve Steelrising (PS5) için zaman daralıyor. Oyunları, 4 Mart tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Öte yandan Extra ve Deluxe kataloğuna bu ay Need for Speed Unbound, The Outer Worlds ve Assassin’s Creed Valhalla dahil toplam 9 yeni oyuna erişebilecek. Deluxe üyelere özel dört de klasik var.

Son olarak, uyarımızı yapalım… Katalogdan Mart ayında Civilization 6, Ghostwire: Tokyo, The Outer Wilds, Tchia ve Code Vein dahil yedi oyun ayrılacak. Aralarında oynamak istedikleriniz varsa elinizi çabuk tutun!

Bu ayın Essential oyunlarını nasıl buldunuz? Yarış oyunu F1 23 ve dövüş sanatları oyunlarına yeni bir soluk getiren Sifu, bence tatmin edici seçimler olmuş. Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

PS Plus aylık oyunlarını, kataloğa eklenen yeni oyunları, üyelere özel kampanyaları ve daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.