Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants, konsollar ve PC için duyuruldu

2017 yapımı arcade oyunu Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants yakında PC ve konsollara geliyor.

Raw Thrills ve Cradle Games tarafından geliştirilen TMNT: Wrath of the Mutants, 23 Nisan 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’ye çıkacak.

Oyundaki Ninja Kaplumbağalar, Nickelodeon’un 2012 yapımı dizisindeki versiyonuyla kaşımıza çıkacak. 1-4 oyunculu dövüş oyununda New York City’de Foot Clan, robotlar ve daha fazlasıyla savaşacağız.

Kahramanlarımız, macera boyunca Leatherhead, Bebop, Rocksteady, Krang, Chrome Dome ve Baxter Stockman gibi boss’larla karşılaşacaklar ve Shredder ile hesaplaşarak noktayı koyacaklar.

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants, yeni seviyeler, patronlar ve diyaloglarla dönecek. Ayrıca Seth Green, Rob Paulsen, Sean Astin ve Greg Cipes, Leonardo, Donatello, Raphael ve Michaelangelo rollerini yeniden canlandırıyorlar.

GameMill Entertainment tarafından yayınlanan oyunun özeti ve yeni sürümlerin öne çıkan özellikleri şöyle detaylandırılıyor:

2017 arcade klasiğini konsollarda ve PC’de üç ek aşama ve altı ek boss savaşıyla yeniden deneyimleyin! Kült favori Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time’dan ilham alan bu klasik beat ’em up oyununda Leonardo, Michelangelo, Donatello veya Raphael’in kontrolünü elinize alın. Arkadaşlarınızla yerel kooperatif mod aracılığıyla oynayın ve Shredder’ın manyakça planını boşa çıkarmak için Foot Clan’a karşı hakimiyet kurun.

Teenage Mutant Ninja Turtles, TMNT, Arcade, Wrath of the Mutants

Ana Özellikler

  • Klasik Arcade Oyununu Yeniden Deneyimleyin – 2017 yapımı klasik arade oyunu artık daha önce hiç görülmemiş üç ek aşama ve altı ek boss içeriyor.
  • Dört Kaplumbağa Olarak Oynayın – Leo, Mikey, Donnie ve Raph’ın yer aldığı 2012 çizgi filminden en sevdiğiniz Kaplumbağa ile sürülere hükmedebilirsiniz.
  • Düşman Dalgalarını Alt Edin – Dimension X ve Coney Island da dahil olmak üzere altı aşamada savaşın. Baş düşmanınız Shredder’ı kendi ininde yenmek için yolda 13 boss savaşı yapın.
  • Kaplumbağa Gücünü Serbest Bırakın – Düşman dalgalarını yok eden, her Kaplumbağaya özgü özel bir süper saldırı. Özel bir koleksiyon parçası alarak düşmanları temizlemek için mutant desteğini çağırın.
  • Yerel Kooperatif Oyun – Dört oyunculu yerel eşli oyunda arkadaşlarınızla oynayın.

Geliştiricilerden Raw Thrills, modern atari oyunlarında uzmanlaştı ve 2001 yılında kapılarını açtığından bu yana neredeyse 50 oyun piyasaya sürdü.

Çalışmaları arasında Jurassic Park, Hızlı ve Öfkeli, Alien, Halo ve Injustice gibi popüler oyun serilerinin arcade uyarlamaları da yer alıyor. Arcade yarış oyunu Cruis’n Blast’in 2021’de Nintendo Switch’e gelmesiyle ilk konsol oyunlarını piyasaya sürdüler.

Teenage Mutant Ninja Turtles oyununda olduğu gibi Cruis’n Blast’ın konsol sürümü de yeni içerikler sunuyordu. Ancak Wrath of the Mutants daha fazla platforma hitap edecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.