PS Plus Essential Mayıs 2024 oyunları duyuruldu

Sony, PS Plus Essential Mayıs ayı ücretsiz oyunlarını duyurdu. PlayStation oyuncularına bu ay üç oyun ve bir genişleme veriliyor.

PS Plus üyeleri yakında EA Sports FC 24 Standard Edition (PS5, PS4), Ghostrunner 2 (PS5), Tunic (PS5, PS4) ve Destiny 2: Lightfall (PS5, PS4) DLC’sini ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Ayrıca EA Sports FC 24 oynayan üyelere, PlayStation Plus Football Ultimate Team Başlangıç ​​Paketi de sunulacak. Pakette, 7 maçlık İKON Kiralık Oyuncu Seçimi ile futbolun tüm zamanların en iyi oyuncularından birinin yanı sıra, 82 veya üzeri reytinge sahip takas edilemeyen 11 oyuncu yer alıyor.

EA Sports FC 24, futbol oyunu, PS Plus, PlayStation Plus

Paketi, PlayStation Store’dan bulup indirebileceksiniz. Erişmek için EA Sports FC 24’ü yüklemeniz gerekecek. İndirildikten sonra paketin içeriği hemen kullanıma sunulacak.

Essential oyunlarını, Extra ve Deluxe kataloğunda yer alanların aksine kalıcı olarak alabildiğinizi ve aboneliğiniz aktif olduğu sürece dilediğiniz gibi erişebileceğinizi belirtelim.

Oyunların tamamı, 7 Mayıs 2024 tarihinde erişime açılacak. Kataloğa gelecek yeni oyunlar ise her zaman olduğu gibi ay ortasında açıklanacaktır.

immortals of aveum, sihir, fps

PS Plus Nisan ayı oyunlarını almak için hâlâ şansınız var

PS Plus Essential Nisan ayı oyunları Immortals of Aveum, Minecraft Legends ve Skul: The Hero Slayer olarak açıklanmıştı. Aboneler bu oyunları 6 Mayıs’a kadar alabilirler.

Öte yandan geçen ay Extra ve Deluxe kataloğuna The Crew 2, Dave the Diver ve Construction Simulator dahil 13 oyun eklendi. Listede Deluxe üyelere özel 3 adet de klasik vardı.

Ayrıca katalogdan Mayıs ayında Abzu, Observation, Jotun ve yedi Final Fantasy oyunu dahil toplam 25 oyun kaldırılacak. Görünüşe göre Horizon Zero Dawn Complete Edition da listeye eklendi.

PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna eklenecek yeni oyunlar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.