PS Plus Essential Temmuz 2024 oyunları belli oldu

Sony, PS Plus Essential Temmuz ayı ücretsiz oyunlarını duyurdu. Önümüzdeki ay üç adet oyunun yanı sıra bir içerik paketi verilecek.

PS Plus aboneleri yakında Borderlands 3 (PS5, PS4), NHL 24 (PS5, PS4) ve Among Us’ı (PS5, PS4) ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek. Ayrıca Genshin Impact PlayStation Plus paketi ücretsiz olarak sunulacak.

Oyunların tamamı, 2 Temmuz 2024 tarihinde erişime açılacak. Genshin Impact ödülleri ise 16 Temmuz’dan itibaren PlayStation Store’dan indirilebilecek. Paketin içeriği şöyle:

  • Primogems × 160
  • Fragile Resin × 4
  • Hero’s Wit × 20
  • Mystic Enhancement Ore × 30
  • Mora × 150,000

Bu arada, PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna eklenecek yeni oyunlar Temmuz ayı ortasına doğru açıklanacaktır. Sony resmi duyuruyu yaptığında sizlerle paylaşacağız.

Streets of Rage 4

PS Plus Haziran ayı oyunlarını hâlâ alabilirsiniz

PlayStation Plus Essential Haziran ayı oyunları SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, AEW Fight Forever ve Streets of Rage 4’ü 1 Temmuz’a kadar alabilirsiniz.

Öte yandan bu ay Extra kataloğuna Monster Hunter Rise, Football Manager 2024, Crusader Kings III ve Far Cry 4 dahil 10 oyun eklendi. Ayrıca Deluxe üyelere özel bir PSVR 2 oyunu ve 3 adet klasik var.

Son olarak kataloğa Temmuz ayının ortasında Fast & Furious Spy Racers: Rise of Sh1ft3r, Saints Row IV Re-Elected ve Tiny Tina’s Wonderlands: Next Level Edition dahil altı oyun veda edecek.

Essential oyunlarını, Extra ve Deluxe kataloğunda yer alanların aksine kalıcı olarak alabilir ve aboneliğiniz aktif olduğu sürece dilediğiniz gibi erişebilirsiniz.

PS Plus aylık oyunlarını, kataloğa eklenen ve ayrılan oyunları, özel kampanyaları ve Sony’nin abonelik hizmetine dair diğer tüm haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.