PS Plus kataloğundan Temmuz 2024’te kaldırılacak oyunlar

PS Plus Extra ve Deluxe/Premium kataloğundan Temmuz 2024’te ayrılacak oyunlar belli oldu. Aboneler önümüzdeki ay toplam altı oyuna veda edecek.

Katalogdan kaldırılacak oyunlar arasında Fast & Furious Spy Racers: Rise of Sh1ft3r, Saints Row IV Re-Elected ve Tiny Tina’s Wonderlands: Next Level Edition öne çıkıyor.

Eğer aşağıdaki listede yer alan oyunlardan oynamak istedikleriniz varsa, 16 Temmuz 2024 tarihine kadar vaktiniz olacağını hatırlatalım.

PS Plus, PlayStation Plus

PS Plus Extra ve Deluxe kataloğundan ayrılacaklar

  • Dysmantle
  • Fast & Furious Spy Racers: Rise of Sh1ft3r
  • Kingdom Two Crowns
  • My Little Pony: A Maretime Bay Adventure
  • Saints Row IV Re-Elected
  • Tiny Tina’s Wonderlands: Next Level Edition

Eğer süresi dolan oyunlara devam etmek isterseniz tam sürümü satın almanız gerekecek. Bu durumda ilerlemeniz aktarılabilecek. Neyse ki gelecek ay büyük bir kaybımız olmayacak.

Bu arada Extra ve Deluxe kataloğuna bu ay Monster Hunter Rise, FM 24, Crusader Kings III, Far Cry 4 dahil toplam 10 oyun dahil oldu. Ayrıca Deluxe üyelere özel bir PSVR 2 oyunu ve 3 adet klasik eklendi.

Ayrıca PS Plus Essential Haziran 2024 ücretsiz oyunları, SpongeBob Squarepants: The Cosmic ShakeAEW Fight Forever ve Streets of Rage 4 olarak duyurulmuştu.

Essential oyunlarını, Extra ve Deluxe kataloğunda yer alanların aksine kalıcı olarak alabildiğinizi ve aboneliğiniz aktif olduğu sürece dilediğiniz gibi erişebileceğinizi hatırlatalım.

PS Plus aylık oyunlarını, kataloğa eklenen ve ayrılan oyunları, özel kampanyaları ve Sony’nin abonelik hizmetine dair diğer tüm haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.