PS Plus Mart 2022 oyunları belli oldu: Listede bir de sürpriz var!

Sony, PlayStation Plus Mart ayı oyunlarını açıkladı. PS Plus aboneleri, önümüzdeki ay kütüphanelerine üç yerine dört oyun ekleyecek. Listede önemli bir sürpriz var!

PS Plus Mart 2022 oyunları, Ghostrunner (PS5), Ark: Survival Evolved (PS4), Team Sonic Racing (PS4) ve Ghost of Tsushima: Legends (PS4&PS5) olacak. Ghost of Tsushima’nın bağımsız çok oyunculu modu Legends, aylık oyunlar arasına bonus olarak eklendi.

Sony’nin çevrimiçi hizmete abone olan PS4 ve PS5 oyuncuları, tüm bu oyunlara 1 Mart – 4 Nisan tarihleri arasında indirebilirler. Şimdi PlayStation Plus Mart ayı oyunlarına yakından bakalım.

PS Plus Mart ayı ücretsiz oyunları:

Ghostrunner, PS5

Ghostrunner (PS5)

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, fütüristik mega yapılar ile donatılmış, bir birinci şahıs perspektif (FPP) öldürme oyunu. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırmanacaksınız. En aşağıdan en yukarıya çıkmanın yolunu bulurken, acımasız Keymaster’a karşı gelip intikamınızı almalısınız.

Ghostrunner, sadece PS Plus abonesi olan PS5 oyuncuları tarafından oynanabilecek. Elbette PS4 oyuncuları da geleceğe yönelik olarak kütüphanelerine ekleyebilir. Yeni nesil sürüm, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlandı ve 4K’ya kadar çözünürlük 120 FPS’ye kadar akıcı deneyim sunuyor.

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved (PS4)

MMO oyunu Ark: Survival Evolved, esrarengiz bir adada avlanmanız, hasat etmeniz, eşyalarla uğraşmanız, mahsul yetiştirmeniz ve hayatta kalmak için barınak inşa etmeniz gereken bir macera sunuyor. ARK’da yaşayan Dinozorlar’ı ve ilkel canlıları öldürmeli, eğitmeli, üretmeli, sürmeli ve becerilerinizi sergilemelisiniz.

Çevrimiçi oyunda yüzlerce oyuncu ile takım oluşturabilir veya çevrimdışı oyunda kendi başınıza hayatta kalma mücadelesine girebilirsiniz. PS Plus aboneleri oyunun PS4 sürümünü alacaklar.

Team Sonic Racing

Team Sonic Racing (PS4)

Team Sonic Racing, arcade oyunları ile rekabete dayalı hızlı yarış oyunlarının en iyi yanlarını bir araya getiriyor. Yoğun çok oyunculu yarışlarda arkadaşlarınızla rekabete atılabilir ve büyüleyici dünyalarda yarışıp güçlendirmelerle hızlandırmaları paylaşarak takım çalışması yapabilirsiniz. Oyunda 3 farklı karakter türünden birini seçip yarış tarzınıza uyacak şekilde araç kişiselleştirme seçeneklerini açabilirsiniz.

PS Plus aboneleri oyunun PS4 sürümünü alacak. PS5 oyuncuları geriye dönük uyumlulukla önceki nesil sürümü oynayabilecek.

Ghost of Tsushima, Legends, bağımsız oyun

Ghost of Tsushima: Legends (PS4 & PS5)

Ghost of Tsushima: Legends, ilk olarak çevrimiçi mod olarak çıktı ve daha sonra bağımsız sürümüyle piyasaya sürüldü. Legends, Japon mitolojisinden esinlenilmiş çevrimiçi bir co-op çok oyunculu deneyim.

Dört sınıftan birini seçerek (Samuray, Avcı, Ronin veya Suikastçı) iki oyunculu hikâye görevlerinde, dört oyunculu hayatta kalma görevlerinde, yeni Rekabet Modunda arkadaşlarınızla veya çevrimiçi eşleşme ile oynayabilirsiniz.

Ghost of Tsushima: Legends, bonus olarak PS Plus Mart 2022 oyunları arasına eklendi. Oyun, hem PS4 hem de PS5 sürümleriyle sunuluyor. Tercihinize göre her iki konsolda da oynayabilirsiniz.

PS Plus Şubat ayı oyunlarını almak için hâlâ vaktiniz var

Eğer unuttuysanız veya yeni PlayStation Plus abonesi olacaksanız; Şubat ayı oyunları, EA Sports UFC 4, Planet Coaster: Console Edition ve Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure‘ı 28 Şubat’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

PlayStation Plus hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS Plus aylık oyunlarını buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.