PS Plus Mayıs 2023 oyunları duyuruldu

Sony, PS Plus Essential Mayıs ayı oyunlarını açıkladı. PS5 ve PS4 oyuncularının kütüphanelerine ekleyebileceği üç oyun belli oldu.

PS Plus abonelerinin önümüzdeki ay ücretsiz alabileceği oyunlar, GRID Legends (PS5, PS4), Chivalry 2 (PS5, PS4) ve Descenders (PS4) olarak duyuruldu.

Üç oyunu da 2 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında koleksiyonunuza ekleyebilecek ve aboneliğiniz aktif olduğu sürece erişebileceksiniz.

ps plus, essential, extra, deluxe

PS Plus Essential her ay ücretsiz oyunlar sunan giriş seviyesi bir üyelik katmanı. Üyeliğiniz sona erdiğinde yeniden abone olmadıkça aylık oyunlara erişemezsiniz.

Extra ve Deluxe (Premium) aboneleri de aylık oyunları alabiliyor. Ek olarak yüzlerce oyundan oluşan devasa bir oyun kataloğuna erişebiliyorlar.

Kataloğa dahil olan oyunlar kalıcı değil ve zamanını doldurduklarında kaldırılıyorlar. Yine aylık olarak yerine yenileri geliyor.

PS Plus Nisan ayı oyunlarını almak için hâlâ şansınız var

PlayStation Plus Nisan ayı oyunları Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron’ı kütüphanenize eklemek için 1 Mayıs tarihine kadar zamanınız var.

Ayrıca Extra ve Deluxe kataloğuna bu ay Kena: Bridge of Spirits, DOOM Eternal, The Evil Within ve Riders Republic dahil toplam 16 oyun daha dahil oldu.

Bu arada, Mayıs ayında Marvel’s Spider-Man, Resident Evil, NBA 2K Playgrounds 2, Metro: Last Light Redux ve Kingdom Come: Deliverance dahil onlarca oyun kataloğu terkedecek.

PS Plus aylık oyunlarını, kampanyaları ve abonelik hizmetine dair diğer tüm duyuruları buradan takip edebilirsiniz. Extra ve Deluxe Mayıs 2023 oyunları açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders seçimini nasıl buldunuz? Aralarında oynamak istedikleriniz var mı? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.