The Witcher 3. Sezon yayın tarihi duyuruldu: İki kısımda yayınlanacak

Netflix, The Witcher dizisinin 3. sezonu için yayın tarihini paylaştı. Yeni sezon bu yaz iki parça halinde ayrı ayrı yayınlanacak.

Yayıncı, 3. sezonun kısa tanıtım fragmanını paylaştı. Fragmanda da belirtildiği üzere, sezon birinci ve ikinci kısım olarak Haziran ve Temmuz aylarında izleyicilerle buluşacak.

Tanıtım fragmanı, “Bu yaz her şey değişiyor” mesajı veriyor. Geralt, Yennefer ve Ciri’yi hangi tehlikelerin beklediği aksiyonu bol sahnelerle gösteriliyor.

The Witcher 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

The Witcher’ın 3. sezonu iki kısımda izleyicilerle buluşacak. Henry Cavill’i Rivyalı Geralt olarak son kez göreceğimiz sezonun yayın tarihleri şöyle:

  • 1. Kısım: 29 Haziran
  • 2. Kısım: 27 Temmuz

Netflix sürpriz bir şekilde The Witcher 3. sezon bölümlerini iki parçada sunma kararı aldı. İlk kısım sezonun ilk beş bölümünü içerecek. İkinci kısım ise 6,7 ve 8. bölümlerden oluşacak.

Henry Cavill, Geralt olarak son sezonunu oynayacak. Dördüncü sezonda yerini Liam Hemsworth‘a bırakacak. Umuyoruz ki, şanına yakışır bir ayrılık olur.

Fragmanda Geralt, Yennefer ve Ciri’nin birbirinden ayrı düştüğü görülüyor. Geralt ayrıca gümüş kılıcını kınından çıkarırken, “Artık hayatımda ilk kez gerçek korkuyu anlıyorum” diyor.

Ardından Ciri’nin 2. sezon finalinde ilk kez görülen gizemli Wild Hunt’tan kaçışı geliyor. Son sahnede bir yaratıkla karşılaştığı anda, “Ciri!” nidası duyuluyor.

The Witcher 3. Sezon hakkında daha fazlası açıklandığında ve yeni tanıtımlar geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.