Konsolda PS5’e özel Concord, Guardians of the Galaxy’den esinleniyor – Rapor

Firewalk Studios’un PS5 ve PC için geliştirdiği çok oyunculu nişancı oyunu Concord yakında PlayStation State of Play’de gösterilebilir.

İlk olarak Mayıs 2023’te gerçekleşen State of Play etkinliğinde kısa bir teaser eşliğinde duyurulan Concord, bilim kurgu temalı bir PvP birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanmıştı.

Hakkında çok fazla şey bilmesek de, sızıntılar konusunda mükemmel bir geçmişe sahip olan Billbil-kun‘a göre oynanış görüntüleri yakında gösterilecek.

Concord, PS5, PvP, fps oyunu

Concord, bir sonraki State of Play’de tekrar sahne alabilir

Billbil-kun Concord’u yakında gerçekleşeceği öne sürülen State of Play’de görüp görmeyeceğimizi kesin olarak onaylayamıyor ancak hakkında önemli bir bilgiye sahip.

Dealabs yazarı, oyunun Marvel’s Guardians of the Galaxy evreninden güçlü bir şekilde ilham aldığını bildiriyor. Ayrıca bir sonraki gösterimde bazı karakterlerin de duyurulacağını söylüyor.

Bugün Sony’nin canlı yayın etkinliğini bu hafta yapacağına dair güçlü iddialar ortaya atıldı. Ayrıca etkinlikte gösterilecek oyunlardan (çarpıcı duyurular gelebilir) bazıları sızdırıldı.

Concord henüz net bir tarih verilmese de, 2024 yılında oyuncularla buluşacak. Firewalk Studios ilk duyurusunda oyunu şöyle tanıtmıştı:

“Concord insanların bir araya gelmesidir. Bağlantı kurmak ve sosyalliğe ilham vermek oyunların gücüdür. Firewalk ekibi, çok oyunculu oyunların yarattığı heyecan verici, beklenmedik anlardan ve paylaşılan deneyimlerden güç alıyor. Her girişiniz yeni bir maceranın başlangıcı ve her maç yeni bir hikaye için bir fırsat. Concord’u, canlı dünyalardan oluşan benzersiz evrenini ve renkli karakterlerden oluşan zengin kadrosunu tanımlayan da bu ideallerdir.”

Yeni PlayStation State of Play canlı yayını hakkında herhangi bir gelişme olursa sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.