Psikolojik hayatta kalma oyunu Aftermath duyuruldu: 2022 yılında gelecek

İtalyan geliştirici One-O-One Games ve Meta Publishing’in psikolojik hayatta kalma gerilim oyunu Aftermath duyuruldu. Oyunun PS4, PS5, Xbox One, Series X/S ve PC için 2022 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Aftermath, bilinmedik bir Avrupa şehrinde kızını arayan ve doğaüstü varlıkların yanı sıra kendi korkularıyla yüzleşen Charlie’nin yolculuğunu konu alıyor. Oyunda yetenekli bir mühendis ve Avrupalı bir astronot olan Charlie ile çevreyi analiz edecek ve çeşitli eşyalar üreterek dünya dışı bir varlıkla savaşacağız.

Aftermath

Aftermath, zanaat ve savaş mekaniklerinin yanı sıra çarpıcı hikayesiyle öne çıkacak. One-O-One Games CEO’su David Gallo, oyunun hayatta kalma mekanikleriyle, aynı türdeki oyunların standart vahşi temasından çok uzakta olan olgun bir hikaye anlatmayı hedeflediğini belirtiyor. Oyuncular tekinsiz dünya ve içinde yaşayan karakterlerle temasa geçecek.

Oyunun tasarımları, yönetmen Ridley Scott’ın Alien: Covenant filmi ve Suspiria’nın tasarımlarının arkasındaki İtalyan görsel sanatlar ustası Alessandro Bavari tarafından ele alındı. Ayrıca UNKLE, Planet Funk ve daha birçok sanatçıdan orijinal eserlerin bulunduğu zengin ve çeşitli müzikler içeriyor.

Aftermath’in çıkış tarihi net olarak duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Aftermath duyuru fragmanı:

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.