Rainbow Six Extraction’ın lansman sonrası içerikleri büyük ölçüde ücretsiz olacak

Ubisoft, Rainbow Six Extraction için sunacağı lansman sonrası içeriklerin büyük ölçüde ücretsiz olacağını açıkladı. Ayrıca sürekli gelişen oyun sonu içeriğiyle geleceğini duyurdu ve Maelstrom Protocol modunun yanı sıra diğer etkinlikleri detaylandırdı.

Kooperatif nişancı oyununun Maelstrom Protocol adı verilen dereceli modu, oyuncuları haftalık zorluklarla her biri artan mücadeleler, daha zorlu düşmanlar, daha az kaynak ve daha kısa zaman sınırına sahip olan dokuz alt bölgeden geçmekle görevlendirecek.

Maelstrom Protocol modunda, takımlar her kontrol noktasında, puanlarını almayı ya da görevi sonuna kadar zorlamayı seçebilecek. Puan kazanmak, oyuncuların dört sınıfta Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Diamond Class‘a kadar yükselmesini sağlayacak. Ayrıca her biri seviye ödül olarak özel başlık ve REACT kredileri verecek.

Rainbow Six Extraction, etkinlikler ve görevler de sunacak

Rainbow Six Extraction, Kriz Etkinlikleri ve Görevler (Assignments) de içerecek. Kriz Etkinlikleri, farklı temalara sahip, sınırlı süreli oyunu değiştiren yenilikçi etkinlikler olarak tanımlanıyor. Ayrıca kadroya yeni bir Operatör veya yeni bir Protean düşmanı ekleyecek.

İlk etkinliğin adı Spillover olacak ve oyuncular, Archæan’larla karşı karşıya gelirken, evrimleşmiş Sprawl kolonilerini yok etmeye çalışacak. Etkinliği tamamlayanlar, özel REACT Tech ekipmanı, yeni kozmetikler ve hikayeye yönelik yeni bilgilerle ödüllendirilecek.

Görevler, ise oynanışa değişiklikler getiren haftalık modlar olacak. Örneğin, Veteran Modu’nda HUD olmayacak, cephane sınırlı olacak ve dost ateşi etkinleştirilecek. Oyuncuları, başlangıçta Maelstrom Protocol ve haftalık Görevler ile mücadeleye dahil olacak ve Kriz Etkinlikleri daha sonra yayınlanmaya başlayacak.

Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Stadia için gelecek. Oyunun Buddy Pass ayrıcalığıyla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.