Rainbow Six Siege’in Crystal Guard güncellemesi yayınlandı; ücretsiz hafta sonu başladı

Rainbow Six Siege, Crystal Guard güncellemesi yayınlandı. Güncelleme, Altıncı Yılın üçüncü sezonunun başlangıcını temsl ediyor ve yeni Saldıran Operatörü Osa’nın yanı sıra çeşitli geliştirmeler ve hata düzeltmeleri getirdi. Öte yandan oyunu hâlâ denememiş olanlar bugün başlayan Ücretsiz Hafta Sonu fırsatından yararlanabilirler.

Ücretsiz Hafta Sonu sırasında çeşitli farklı haritalarda çok oyuncu Bomba, Rehine ve Bölge Kontrolü modlarını deneyebileceksiniz. Her biri eşsiz kabiliyetlere ve oyun tarzına sahip olan 60’ın üzerinde ikonik Operatörü açmak için ister tek olarak, ister arkadaşınızla taktiksel kooperatif savaşlarda yer alabilirsiniz.

Rainbow Six Siege, Ücretsiz Hafta Sonu fırsatıyla 13 Eylül Pazartesi TSİ 23:00‘e kadar oynanabilecek. Hafta sonunun ardından oyunu satın almaya karar verirseniz, tüm ilerlemeleriniz tam sürüme aktarılacak.

Yeni operatör Osa mücadeleye katıldı

Yeni operatör Anja “Osa” Janković, Crystal Guard güncellemesiyle mücadeleye dahil oldu. Elektromekanik, askeri mühendislik ve robotikte uzmanlaşan karakter, konuşlandırılabilir bir Talon-8 Clear Kalkan kullanıyor. Teknolojik becerileri, onu Rainbow Six Siege oyuncuları için çekici kılıyor.

Crystal Guard güncellemesi, Kulüp Binası, Sahil ve Banka haritalarında bazı değişiklikler de yaptı. Ayrıca daha güvenilir flaş bombası patlamaları, Elit teçhizatı diğer kıyafetlerle birleştirme yeteneği, beş Operatör için fiyat indirimi, yeni silah görünümleri ve dengelemeler de içeriyor. Hata düzeltmelerinin ve oynanış geliştirmelerinin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Rainbow Six Siege: Crystal Guard Battle Pass

Rainbow Six Siege, güncellemeyle birlikte yeni Battle Pass içerikleri de aldı. Oyuncular ücretsiz ve seçkin seviyelerdeki 100 kademede toplam 133 ödül alabilecek. Ayrıca Battle Pass ile sınırlı bir süre için Savaş Puanlarında %20 artış sağlayan Battle Point Takviyesi verilecek. Seçkin Yol, oyunculara 1200 R6 Kredisine mal olacak ve Osa’ya anında erişim sağlayacak. Seçkin Yolu satın almayanlar, 21 Eylül’de Osa’nın kilidini Renown veya R6 Kredisiyle açabilecekler.

Rainbow Six Siege’in ücretsiz hafta sonuna katılırsanız, Crystal Guard ile eklenen içerik de dahil olmak üzere oyunun tüm modlarını ve haritalarını deneyebileceksiniz. Ubisoft, oyunun hangi sürümünü satın alacağınıza bağlı olarak PlayStation Store’dan yüzde 80’e varan indirimler sunuyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.