Resident Evil 4 Gold Edition önümüzdeki hafta geliyor

Resident Evil 4 Gold Edition resmi olarak duyuruldu. Korku oyununun kapsamlı sürümü önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek.

Yeni sürüm, 9 Şubat’ta PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Ana oyunun yanı sıra, şimdiye kadar yayınlanan tüm DLC içeriğini ve güncellemeleri bir araya getirecek.

Resident Evil 4, Separate Ways, remake, Ada Wong

Pakette, oyunculara Ada Wong olarak oynama fırsatı tanıyan Separate Ways hikaye DLC’sinin yanı sıra ana karakterler için kostümler, silahlar ve aksesuarları içeren Extra DLC Pack de olacak.

Bunlar arasında Leon ve Ashley için Casual ve Romantic gibi çeşitli kostümler, Sentinel Nine ve Skull Shaker silahları, müzikler, silah süsleri süsler ve daha fazlası var.

Ayrıca Mercenaries modu ve PSVR 2 modu dahil olmak üzere oyunun şu ana kadarki tüm güncellemeleri de var. Capcom, içeriğin tamamının kutulu sürüme dahil edilip edilmeyeceğini doğrulamadı.

Capcom’un yeni sürümün içeriğini tanıtmak için yayınladığı ve sinematik görüntülere yer verdiği fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Resident Evil 4 satış rekorunu geliştirebilir

Gold Edition, Resident Evil 4 satışlarının yükselmesine de muhtemelen yardımcı olacak. Yenilenen oyun, serinin en hızlı satan oyunu unvanını Resident Evil 5’ten devralmıştı.

Capcom geçtiğimiz günlerde Resident Evil 4’ün toplam 6.48 milyon kopya sattığını açıkladı. Bunda PSVR 2 güncellemesinin payı büyük gibi görünüyor. Oyun, Ekim ve Aralık ayları arasında 1 milyondan fazla sattı.

Resident Evil 4’ün remake sürümü 2023’te damga vuran oyunlardan biriydi. Capcom, remake’lerdeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.