Riders Republic için deneme haftası düzenlenecek

Ubisoft, Riders Republic için deneme haftası düzenleyeceğini duyurdu. Oyuncular, oyunu 21 Ekim’den itibaren sınırlı süreliğine ücretsiz olarak deneyebilecek. Denemenin Mass Race etkinliğinde başarılı olanlar, Riders Republic Canyon bisikleti veya oyunun Gold sürümünü kazanma şansı yakalayacak.

Deneme haftası 21-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyuncular bu süre zarfında Riders Republic’in tüm özelliklerine erişebilecek ancak oyunu sadece toplam dört saatlik bir süre boyunca oynayabilecekler. Deneme boyunca boyunca kaydedilen tüm ilerlemeler tam oyuna aktarılacak.

Mad Challenge etkinliğiyle katılımcılara ödüller verilecek

Riders Republic

Ubisoft, Riders Republic’in deneme haftasında Mad Challenge adlı bir etkinlik düzenleyecek. Göreve erişmek için oyuncuların eğitim aşamasını tamamlaması ve toplam 20 yıldız toplaması gerekiyor. Meydan okuma, Riders Ridge’deki Shackdaddies Bandits Booth’ta mevcut olacak.

“Mad Challenge – Exclusive Multiplayer Contest” adlı mücadelede oyunculara bir Mass Race sırasında ilk 10’a girme görevi verilecek. Mass Race adlı yarışlar üç tur sürecek ve tamamlamayı başaranlar ekranlarında bir bildirim alacak. Yarışmaya katılabilmek için oyuncuların Riders Republic resmi web sitesinden kaydolmaları gerekecek.

Mass Race modu, deneme sırasında yeni nesil sistemlerde oynuyor olsanız bile geçici olarak 32 oyuncu ile sınırlandırılacak. İlk 10’a girmeyi başaran oyuncular bir çekilişe katılacak ve kazananlar “Riders Republic x Canyon” dağ bisikleti ve oyunun Gold sürümünü kazanacak. Havuzdan çekilecek sonraki 99 oyuncunun her birine yine oyunun Gold sürümü hediye edilecek.

Riders Republic, 28 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Deneme haftasıyla ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Ubisoft, heyecanla beklenen spor oyunu için Ağustos ayında bir beta süreci düzenlemişti.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.