Rise of the Ronin’in çok oyunculu, karakter oluşturma ve zorluk modu bilgileri açıklandı

Rise of the Ronin geliştiricisi Team Ninja, oyunun PlayStation Store sayfasına çok oyunculu mod, karakter oluşturma ve zorluk bilgilerini açıklayan yeni bir bölüm ekledi.

Stüdyo, Rise of the Ronin’in sayfasındaki SSS kısmında, oyunun açık dünya olacağını bir kez daha onayladı. Ayrıca çok oyunculu dahil olmak üzere oyunun merak edilen bileşenlerine ışık tuttu.

Rise of the Ronin

Geliştiricinin PS5’e özel aksiyon RPG oyunu hakkında merak edilenleri sorduğu sorular ve verdiği cevaplar şu şekilde:

  • Rise of the Ronin PS4’e çıkacak mı? Hayır. Rise of the Ronin, PlayStation 4 konsolunda oynanamayacak.
  • Rise of the Ronin açık dünya mı? Evet. Rise of the Ronin, Koei Tecmo Games’ten Team NINJA tarafından geliştirilen bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Derin çatışmalar ve ayaklanmalarla dolu bir zaman olan 19. yüzyıl Japonyasının tarihi dönemine girin. Tarihi şekillendirmek için savaşırken bir Ronin, ustasız bir samurayı enkarne edeceksiniz.
  • Rise of the Ronin’de karakter oluşturma özelliği var mı? Evet. Yüz ve vücut şekli, saç, ses ve daha pek çok unsur dâhil olmak üzere karakterinizin görsel özelliklerini özgürce kişiselleştirebileceksiniz.
  • Rise of the Ronin’in çevrimiçi çok oyunculu özelliği var mı? Evet. Rise of the Ronin’de oyuncular üç kişiye kadar katılarak oyunun ana hikâye görevlerini çevrimiçi eşli oyunda deneyimleyebilirler. Çevrimiçi oynamak için PlayStation Plus üyeliğinin gerekli olduğunu ve PVP savaşının bulunmadığını unutmayın.
  • Rise of the Ronin’in zorluğunu seçebilir miyim? Evet. Rise of the Ronin üç zorluk modu içerir: Kolay, normal ve zor (oyun içinde Tan, Gurup ve Alaca Karanlık olarak adlandırılır) ve bunlar istenildiği zaman değiştirilebilir. Tan zorluğunu seçmek, İlaçtan Sağlık geri kazanımını artırma ve saldırılardan kaynaklanan Ki kaybını azaltma seçeneği dâhil olmak üzere ek ayarların kilidini açar.

Rise of the Ronin’i çevrimiçi oynamak için PS Plus üyeliğine ihtiyacınız olacak. Ayrıca oyunun PS4 sürümüne sahip olmayacağı bir kez daha vurgulandı.

Rise of the Ronin, PlayStation, State of Play

Bu arada, Team Ninja ve PlayStation geçtiğimiz günlerde oyundaki silah çeşitlerine ve dövüş stillerine odaklanan yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Eğer kaçırdıysanız, buradan izleyebilirsiniz.

Macerada yakın Katanalar ve mızraklar gibi yakın dövüş silahlarının yanı sıra yabancı ateşli silahları kulanabileceksiniz. Ayrıca ustasız bir samuray olarak farklı dövüş teknikleri kullanabileceksiniz.

Rise of the Ronin’in çıkış tarihi 22 Mart olarak duyurulmuştu. Oyundaki fraksiyonları temsil eden ücretsiz PSN avatarlarını almayı unutmayın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.