Sackboy: A Big Adventure PC’ye geliyor! İşte çıkış tarihi

Sackboy: A Big Adventure, PC’ye gelen bir diğer PlayStation oyunu olacak. Oyunun PC sürümünün çıkış tarihi PlayStation tarafından fragman eşliğinde onaylandı.

Platform macera oyunu, 27 Ekim 2022 tarihinde Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC oyuncularıyla buluşacak. PlayStation YouTube kanalı tarafından yayınlanan ilk fragman, PC sürümünün özelliklerini detaylandırıyor.

Sackboy: A Big Adventure, PC’ye 4K 120 fps desteğiyle gelecek

Fragmanda görüldüğü üzere oyun, PC’de 4K 120 fps oynanabilecek. Ayrıca 21:9 ultra geniş monitör desteği, Nvidia DLSS ve değişken yenileme hızı (VRR) gibi desteği de var.

Sackboy: A Big Adventure ilk olarak 12 Kasım 2020’de PS5 ve PS4‘e çıktı. PS5’in lansman oyunlarından biriydi. LittleBigPlanet serisinin bağımsız yeni oyunu, Dreams geliştiricisi Media Molecule’den serinin haklarını devralan Sumo Digital tarafından geliştirildi.

Horizon Zero Dawn, Days Gone, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, God of War ve Marvel’s Spider-Man’in ardından bir PlayStation oyunu daha PC’ye gelmeye hazırlanıyor. Spider-Man: Miles Morales de yılın ilerleyen zamanlarında PC sürümüne kavuşacak.

Sackboy: A Big Adventure

Steam ve Epic Games Store’da ön siparişe açıldı

Sackboy: A Big Adventure, Steam ve Epic Games Store‘da 599 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. Oyunu çıkış tarihinden önce satın alırsanız aşağıdaki bonusları elde edeceksiniz:

  • Connor – Prototip CyberLife androidi
  • Jin Sakai – Korkusuz samuray savaşçısı
  • Deacon St. John – Kanunsuz motorcu kahraman
  • Sam Porter Bridges – Cesur kurye
Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.