Senua’s Saga: Hellblade 2 fotoğraf modu içerecek

Senua’s Saga: Hellblade 2 yaklaşık iki ay sonra oyuncularla buluşacak. Geliştirici Ninja Theory, oyunun fotoğraf modu içereceğini doğruladı.

Oyuncular, yeni oyunun geçtiği Viking İzlandasında çarpıcı sahneleri, gerçek konumlardan uyarlanmış göz alıcı manzaraları ya da psikoz yaşayan Kelt savaşçısı Senua’nın güzel gözlerini fotoğraflayabilecek.

Stüdyo, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda oyunun fotoğraf modu kullanılarak çekilen dört ekran görüntüsü paylaştı.

Hellblade 2, Senua ile 10. yüzyıl İzlanda’sında yeni bir macera sunacak. Oyunda acımasız, içgüdüsel dövüşler, seyahatin öne çıktığı oynanış ve psikozun yönlendirdiği bulmacalar öne çıkacak.

Tüm bunlar, Senua’nın yolculuğunda benzersiz bir görsel ve işitsel deneyim sunacak. Üstelik Ninja Theory, devam oyunundaki sürükleyici bileşenlerde derinlik, aslına uygunluk ve zenginlik vadediyor.

Stüdyonun başkanı Dom Matthews’a göre Hellblade 2, ilk oyunla benzer bir bitirme süresine sahip olacak. Hellblade: Senua’s Sacrifice yaklaşık 7.5-9 saat arasında bir hikaye sunuyordu.

Senua's Saga, Hellblade 2

Yeni oyunda köyünü Viking baskınından kurtarmayı amaçlayan Senua, içerideki ve dışarıdaki karanlığın üstesinden gelmeye çalışacak. Geçmişiyle barışan kahramanımız artık görülerinden ve seslerden o kadar korkmuyor.

Çıkış tarihinin duyurulduğu Xbox Developer Direct etkinliğinde sergilenen görüntüleri buradan izleyebilirsiniz. Oyunun fiyatı 50 dolar olarak belirlendi ancak henüz ön siparişe açılmadığı için Türkiye fiyatı belli değil.

Senua’s Saga: Hellblade 2, 21 Mayıs’ta Xbox Series X/S ve PC için sadece dijital olarak piyasaya sürülecek. Aksiyon-macera oyunu, çıktığı gün Game Pass’e eklenecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.