Silent Hill 2 remake’in dövüş odaklı yeni oynanış fragmanı gösterildi

Konami, dün geceki PlayStation State of Play canlı yayında Silent Hill 2 remake için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Yeni oynanış videosu, modern platformlar için yeniden geliştirilen korku oyununun geliştirilmiş ve modernize edilmiş dövüş mekaniklerini gösteriyor.

Fragmanda James Sunderland, bir evin içinde birkaç yaratığa rastlıyor ve aksiyonun başlamasıyla çeşitli dövüş sahneleri gösteriliyor.

Silent Hill 2 remake ne zaman gelecek

Silent Hill 2 remake, Bloober Team tarafından konsolda PS5’e özel olarak geliştiriliyor. PC sürümü, konsol sürümünden sonra gelecek.

Çıkış tarihi henüz duyurulmadı ancak PlayStation tarafından yayınlanan ve 2024’te gelecek oyunları gösteren bir fragman, oyunun bu yıl çıkacağını ortaya koyuyordu.

Stüdyo, geçen yılın Kasım ayında yaptığı açıklamada, geri dönen korku efsanesinin geliştirme sürecinin sorunsuz ve programa uygun şekilde ilerlediğini bildirmişti. Buna rağmen çıkış tarihi veya aralığı vermediler.

Silent Hill, The Short Message

Bu arada Konami, PlayStation State of Play’de Silent Hill: The Short Message için bir çıkış fragmanı paylaştı. PS5’e özel psikolojik korku oyunu, sürpriz bir şekilde ücretsiz olarak yayınlandı.

Silent Hill 2’nin yanı sıra ana serinin Japonya’da geçen bir sonraki oyunu Silent Hill f ve No Code Studios tarafından geliştirilen Silent Hill: Townfall da hâlâ geliştirme aşamasında.

Heyecanla beklenen Silent Hill 2’nin çıkış tarihi veya oyuna dair daha fazla detay paylaşıldığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.