Silent Hill tarzı korku oyunu Tormented Souls, PS4 ve Xbox One için yeniden onaylandı

Tormented Souls, PS4 ve Xbox One sürümleriyle birlikte piyasaya sürükecek. Hayatta kalma korku oyununun iptal edilen önceki nesil sürümleri, yayıncı PQube tarafından yeniden onaylandı.

PQube, Şubat ayında Tormented Souls PS4 ve Xbox One sürümlerini hiçbir açıklama yapmadan sessizce iptal etti. Yayıncı, iptal kararından artık vazgeçse de nedenini yine açıklamadı. Resident Evil, Silent Hill ve Alone in the Dark gibi popüler korku serilerinden esinlenen oyun, PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC platformlarına da gelecek.

Tormented Souls, klasik korku serilerine modern bir dokunuş sunuyor

Tormented Souls, klasik korku serilerinin hayranlarına modernleştirilmiş bir kontrol şeması ve daha dinamik bir kamera sunarak, sabit perspektifli maceraya yeni nesil bir bakış sunacak. Oyunda Caroline Walker olarak ikiz kızların korkunç bir malikanede gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını araştıracaksınız. Temel kaynakları ve araçları toplayıp, uzun zamandır unutulmuş günlüklerden ipuçlarını deşifre ederek şeytani bulmacaları ve malikaneye dönüşen hastanenin sırlarını çözmelisiniz.

Karanlık güçler ve tarif edilemez korkular, Caroline’ın gerçeğe ulaşmasını durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken, karanlıkta bekleyen kötülüklere karşı savaşmak için bulabildiğiniz her şeyi kullanmalısınız. Winterlake’te hiçbir şey göründüğü gibi değil ve konağın karanlık bir köşesinde parıldayan bir ayna bulduğunuzda, gerçeklik anlayışınız zorlanacak.

Tormented Souls’un çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak duyurulduğunda sizlerle paylaşacağız. PQube’un yayınladığı yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.