Ghost of Tsushima Director’s Cut: Iki Adası hikaye fragmanı yayınlandı

Ghost of Tsushima Director’s Cut, Iki Adası’nda geçen yeni bir hikaye genişlemesini içerecek. Yeni bir hikaye fragmanı, yeni bölgelere, Jin’in karşılaşacağı yeni karakterlere ve yeni bir Moğol kabilesiyle yüzleşmek için denizde yolculuk ederken karşılaşacağı tehlikelere odaklanıyor.

Oyuncular ana hikayede Act 2’ye ulaştıktan sonra hikaye genişlemesine ve İki Adası’na erişilebilecek. Hikayede Jin, gizemli bir Moğol kabilesinin Iki Adası’na yerleştiğini öğreniyor. Kartal (The Eagle) olarak da bilinen liderleri Ankhsar Khatun, yaşayanları ve ruhlarını kontrol edebilen bir hatun ve şaman. Bu onu ve sadık takipçilerini inanılmaz derecede tehlikeli kılıyor. Yerel halkın desteğini kazanmayı başarırlarsa, kaderi tehlikede olan sadece Tsushima olmayacak.

Jin daha önce Iki Adasına gitmişti ancak o travmatik ziyaretin anılarını gömdü ve Sakai klanının karanlık geçmişini unuttu. Oyuncular adayı ilk kez görecekler ve bu da keşfedilecek birçok yeni yer olacağı anlamına geliyor. Samuray bir süredir adada bulunmuyor ve bu yüzden karşılaşacağı çok sayıda yeni karakter olacak. Korsanlardan ve akıncılardan keşişlere kadar, Jin’in bu yeni Moğol kabilesini devirmek için destek toplaması gerekecek.

Ghost of Tsushima Director’s Cut fragmanı:

Ghost of Tsushima Director’s Cut, PlayStation Direct sayfasına göre, tam sürüm en az 60 GB yer kaplayacak. Genişleme ve yeni içerikler ana oyuna neredeyse 10 GB daha ekleyecek. Ghost of Tsushima’nın PS4 sürümüne sahip olanlar, 189 TL karşılığında Director’s Cut PS4 sürümüne yükseltme yapabilecek. Director’s Cut’ın PS4 sürümünü alanlar ise 96 TL karşılığında PS5 sürümüne yükseltebilecek. Son olarak, Ghost of Tsushima PS4 sürümünü daha önce almış olanlar, 285 TL karşılığında direkt Director’s Cut PS5 sürümüne geçebilecek.

Ghost of Tsushima Director’s Cut 20 Ağustos’ta PS4 ve PS5 oyuncularıyla buluşacak. Oyun hakkındaki haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.