Ubisoft’a göre Skull and Bones, AAAA kalitesinde ve fiyatını hakediyor

Skull and Bones, çok oyunculu bir canlı hizmet oyunu olmasına rağmen ücretsiz veya uygun fiyatlı değil. Ubisoft oyunun neden premium olduğunu yorumladı.

Yayıncı, üçüncü çeyrek mali raporunda, Skull and Bones’un neden oynaması ücretsiz bir model yerine 60-70 dolarlık premium bir oyun olarak satışa çıktığına açıklık getirdi.

Skull and Bones, yüksek fiyatlı bir oyun olması nedeniyle oyuncu tabanının düşük olacağına dair endişeleri doğurdu. Ancak Ubisoft oyununun kalitesine güveniyor.

Skull and Bones, korsan

Skull and Bones, fiyatının hakkını verecek

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, konuyla ilgili bir soruya karşılık, Skull and Bones’un fiyat etiketini haklı çıkaracak kadar büyük bir “4A oyun” olduğunu savundu.

Guillemot, “Skull and Bones’un tam teşekküllü bir oyun olduğunu göreceksiniz. Çok büyük bir oyun ve insanların bu oyunun ne kadar kapsamlı ve eksiksiz olduğunu gerçekten göreceklerini düşünüyoruz. Gerçekten dolu, üç… 4A bir oyun ve uzun vadede sonuç verecek.” dedi.

Skull and Bones

Skull and Bones’un 1. Yıl yol haritası, efsanevi korsan savaşlarından oyun sonu içeriğine, dünya olaylarından, imparatorluğu büyütme hedeflerine ve rakip korsanlarla rekabete kadar çeşitli içerikler vadediyor.

Oyuncuları ilk yılda Philippe La Peste ve Hubac Twins gibi Efsanevi Korsan Lordlarıyla karşı karşıya getiren dört sezonluk içerik bekliyor. Tüccar Konvoyları, Elit Savaş Gemileri ve daha büyük zorluklar ve büyük ödüller sunan yırtıcılar da olacak. Ayrıca daha fazla ganimetin sunulduğu, sınırlı süreli ücretsiz etkinlikler yapılacak.

Skull and Bones şu anda açık beta sürecinde. Açık dünya korsanlık macerası, 16 Şubat’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.