Sony, Uncharted 2 filmi üzerinde çalıştığını doğruladı

Sony, Uncharted 2 filmi üzerinde çalıştığını resmi olarak onayladı. Eğlence devi, devam filmi hakkında herhangi bir detay vermedi.

Variety’nin haberine göre Sony Pictures yöneticisi Steven O’Dell, Sony’nin 2024 CineEurope ticaret fuarındaki sunumu sırasında devam filminin yolda olduğunu doğruladı.

Tom Holland’ın başrol oynadığı Uncharted 2, şirketin yaklaşan projelerinden biri olarak listeledi ve filmin yapım sürecinin resmen ilerlediği ortaya kondu.

Bir süredir Uncharted’ın devam filmi tartışılıyordu ancak Sony ikinci filmin geleceğini ilk kez duyurdu. İlk film, 2022’de 139 milyon dolarlık küresel gişe hasılatıyla önemli bir başarı elde etmişti.

Uncharted, film

Uncharted 2 sinema tarafında yeni bir seriyi başlatıyor

Sony Pictures Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Tom Rothman, Naughty Dog’un sevilen oyunlarından uyarlanan filmin yeni bir seriyi başlatacağını söylemişti.

Yapımcı Charles Roven geçen yıl geminin devam filmi fırsatını kaçırmayacaklarını ve Nathan Drake ile Victor “Sully” Sullivan’ın maceralarını sürdüren başka bir Uncharted filmi yapmayı kesinlikle düşündüğünü doğruladı.

Daha sonra Sully’yi canlandıran Mark Wahlberg, Uncharted 2 senaryosunun hazır olduğunu ve çalışmaların ilerleyebileceğini açıkladı. Sonunda hayranları heyecanlandıran onay geldi.

Uncharted, doğrudan bir uyarlamadan ziyade aksiyon-macera serisinin ön bölümü gibiydi. Wahlberg, filmin jenerik sonrası sahnesinde bıyıkla göründü ve bu, sinematik maceraların oyunlara yaklaşacağının sinyalini verdi.

Devam filmi, oturan oyuncu kadrosu ve hikaye çizgisiyle ilk filmdeki prodüksiyon sorunlarını yaşamayacak gibi görünüyor. Detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.