Spider-Man 2 DLC’sinin kötü karakteri Beetle, bu kez konsept görseliyle sızdırıldı

Marvel’s Spider-Man 2 için Beetle karakterini içeren bir DLC’nin yolda olduğu daha önce bildirilmişti. Karakterin konsept görseli sızdırıldı.

Hikayeyi oynayanlar, yeni DLC’nin The Beetle etrafında döndüğünü zaten biliyor. Ancak yeni bir sızıntı, bu yeni düşmanın nasıl görüneceğine dair iyi bir fikir veriyor.

Reddit kullanıcısı KekanKok, geçtiğimiz hafta sonu karakterin konsept görselini paylaştı. Görüntü kısa süre sonra kaldırılsa da sosyal medya platformlarında yayıldı.

Spider-Man 2 DLC’sinde tasvir edilen Beetle, Janice Lincoln versiyonuyla karşımıza çıkacak. Ancak tasarımı aynı zamanda karakterin güçlü bir zırha sahip olan önceki versiyonlarından da ilham alıyor gibi görünüyor.

İlk olarak 1964’te ortaya çıkmasıyla birlikte birçok karakter Beetle rolünü üstlendi. Abner Jenkins, kahramanın ilk ve en çok bilinen karakteriydi. Ancak kötü adam Tombstone’un kızı Janice Lincoln, 2010’dan beri çizgi romanlarda yeni Beetle olarak karşımıza çıkıyor.

Bu nedenle, Marvel’s Spider-Man 2 oyuncularının karşılaşacağı versiyonun temelini oluşturması şaşırtıcı değil. Eğer DLC’ye dair herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşacağız.

Marvel's Spider-Man 2, Venom

Serinin devam oyunu Avcı Kraven ve Venom gibi karakterleri maceraya dahil ederek büyük ses getirdi. Öyle ki, sızıntılara göre Venom’un yarattığı heyecan karaktere özel bir oyunun ortaya çıkmasını sağladı.

Geçtiğimiz aylarda sızdırılan belgeler, daha önce duyurulan Wolverine oyununun yanı sıra Venom, Spider-Man 3 ve X-Men oyunlarının da yolda olduğuna işaret ediyordu. Ayrıca bir sonraki Ratchet & Clank oyunu ve yeni bir IP de yolda olabilir.

Spider-Man 2, geçtiğimiz yıla damga vuran oyunlar arasında olmasına rağmen Baldur’s Gate 3 ve Alan Wake 2’nin gölgesinde kaldı. Belki de yeni Beetle DLC’si oyuna yeni bir heyecan katabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.