Stellar Blade demosu yolda: Oynanış görüntüleri sızdırıldı

Güney Koreli geliştirici Shift Up’ın PlayStation tarafından yayınlanan aksiyon oyunu Stellar Blade yakında demo sürümü alacak gibi görünüyor.

PS5’e özel oyunun demosu, dün kısa süreliğine PlayStation Store’da göründü. Deneme sürümü mağazada yaklaşık 30 dakika kaldıktan sonra kaldırıldı. Muhtemelen ufak bir yanlışlık yapıldı.

Stellar Blade demosunu indirenler, bir süre oynamayı başarsa da daha sonra oynamaları engellendi. Bir kullanıcı, YouTube’da yaklaşık 40 dakikalık oynanış videosunu paylaştı.

Sony, Stellar Blade demosunu erişime kapattı

X kullanıcısı PlayStation Game Size da demoya erişmeyi başardı. Daha sonra Sony’nin demo lisansını yamaladığını ve kaldırdığını ortaya koyan bir bildirim paylaştı.

En azından artık demo sürümünün yolda olduğunu biliyoruz. Mağazaya konmaya hazır olduğuna göre yakında resmi bir duyuru ve tanıtım eşliğinde tekrar yayına alınabilir.

NieR: Automata’dan ilham alan Stellar Blade’de, Dünya’yı geri almak için Koloni’den gönderilen bir paraşütçü ekibinden sağ kurtulan Eve olarak oynayacağız.

PS5’in donanım gücünden tam olarak yararlanacak olan oyun, iddialı karakter tasarımıyla dikkat çekiyor. Gösterişli kahramanımızın amacı Dünya’yı tahrip eden Naytibaları ortadan kaldırarak insanlığı kurtarmak.

Stellar Blade

Eve, savaş, saldırı, savunma ve kaçma mekanikleriyle akıcı ve eğlenceli bir deneyim sunacak. Oyunda hayatta kalmanın tek yolu, düşmanların saldırı düzenlerini kavramak ve hassas bir zamanlamayla karşılık vermek.

Stellar Blade, DualSense’in dokunsal geri bildirim özellikleri sayesinde bıçağın düşmanı kesme hissinden, ellerinizi karıncalandıran olağanüstü becerilere kadar sürükleyici bir macera sunacak.

Oyunun ana hikayesinin tamamlanması, oynayış tarzınıza bağlı olarak yaklaşık 25 saat sürecek. Öte yandan macerayı yüzde 100 tamamlamak 30 ila 50 saat arasında bir süre gerektirecek.

Stellar Blade demosuna dair resmi bir duyuru gelirse veya deneme sürümü tekrar mağazaya dönerse sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.