Stellar Blade demosu, Türkçe alt yazı desteğiyle yakında geliyor

Stellar Blade demosu yakında PS Store’a geliyor. PS5’e özel oyunun deneme sürümü, Türkçe alt yazı müjdesiyle resmi olarak duyuruldu.

PS5 oyuncuları, PlayStation ve Güney Koreli geliştirici Shift Up’ın heyecanla beklenen üçüncü şahıs aksiyon oyununa 29 Mart’ta yayınlanacak demo sürümüyle ilk adımı atabilecekler.

Stellar Blade, Eve

Stellar Blade demosu, 7. Paraşütçü Ekibinin bir üyesi olan Eve’in, Dünya’yı Naytiba’lardan geri alma görevi için gönderildiği andan ilk boss savaşına kadarki kısmı oynamanıza izin verecek.

Bu ilk aşama, artık Naytiba’ların istila ettiği bir insan şehri olan savaş sonrası Eidos 7’yi keşfederken temel savaş mekaniklerini anlamanıza yardımcı olan eğitim aşamasını içerecek.

Stellar Blade, Türkçe dil desteğiyle çıkacak

PlayStation Türkiye, X hesabından demo ve çıkış tarihi bilgilerinin yanı sıra Stellar Blade’in Türkçe alt yazı desteğine sahip olacağını da duyurdu.

Üçüncü parti bir geliştiricinin ürünü olmasın rağmen oyunda Türkçe desteği olması (Rise of the Ronin gibi) güzel bir jest oldu. Böylece ülkemizdeki oyuncular hikayeyi daha keyifli bir şekilde deneyimleyebilecek.

Stellar Blade

Demo, 60 fps kare hızında akıcı dövüşleri DualSense kablosuz kontrol cihazının dokunsal özellikleriyle daha sürükleyici bir şekilde hissetme imkanı tanıyacak.

Ayrıca deneme aşamasını tamamlayanlar için, tam oyun yayınlandığından kaldığı yerden devam edebilecek. Ancak kayıt verilerini PS5 sisteminde saklamaları gerekecek.

Oyunun demosu geçtiğimiz haftalarda PS Store’da yanlışlıkla yayınlanmıştı. Hatta bazı oyuncular indirmeyi başarmış ve oynanış görüntülerini sızdırmıştı. Merak edenler buradan göz atabilirler.

Stellar Blade, 26 Nisan’da PS5 için çıkacak. NieR: Automata’dan ilham alan aksiyon oyunu gösterişli karakter tasarımı ve hızlı tempolu savaşlarıyla dikkat çekiyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.